reaguje na:
(=LIFTY=)
Co ja viem. Ja som teraz dopozeral 5. časť a za mňa - vela vecí v deji sú strašne uspechané - napriklad ako si holka ktora nikdy nemala poriadne vzťah behom dvoch dní môže o niekom myslieť že " je to ten pravý". Nepoviem keby sa to dialo aspon v období pár týždňov. Vela plottwistov vie divák dávno do predu. Teda aspoň u mňa to tak bolo. A Klausova postava keby neprisla do vIetnamu a späť tak by bolo (a to aj bola do 4. dielu) absolutne primernou a plochou postavou zo škatulky comic-relief.
|
reagovat
|

).

