reaguje na:
hroubek
Seriál byl zaříznut už v lednu, třetí sezona nebude.
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|

Toby Stephens je badass (po tom jeho úlisném záporákovi v Bondovce nechápu, kde se to v něm bere) a těším se na nástup Raye Stevensona 
