


|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Toby Stephens je badass (po tom jeho úlisném záporákovi v Bondovce nechápu, kde se to v něm bere) a těším se na nástup Raye Stevensona
plus ženské osazenstvo je moc příjemné na pohled .. já tam fakt nevidím slabinu |
reagují:
BlackAdder
|
reagovat
|
Ten seriál hlavně umí kupu hrdinů přesně držet na hraně mezi klaďasem a padouchem, což je něco, o co se kupa kabelovejch seriálů (hlavně třeba Boardwalk Empire) snažila úplně marně a udělala z obsazení akorát nezajímavou bandu idiotů.
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Trochu je někde divný casting, ale jinak v víceméně to co jsem od toho chtěl. |
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|