reaguje na:
AndyKaufman
Black Sails
První série je asi nejslabší, ale pak se to rozjede. Hlavně rozpočet šel postupně nahoru, tak námořní bitky vypadají skvěle a má to od první série do konce dějový oblouk a vývoj postav a ukončené je to solidně. Tak běž do toho
|
reagují:
KarelR
|
reagovat
|



A je to skvěle obsazený.