




Jak kdyby tušili, že to bude poslední řada... (Nalijme si čistýho vína - šance, že bude čtvrtá, je asi tak veliká, jakože já budu mít někdy vkus na filmy...)
Každopádně - neuvěřitelná šleha. Pravděpodobně letošní top a bude mi to chybět.
Hodně.
10/10



