Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 28961 - 28980 Napsat příspěvek
Už ale tak před 10 lety. 
681284
Už ale tak před 10 lety. 
3 0
reagovat
reaguje na: Muf
spíš je to smutnej doklad toho, jak se ten seriál proměnil ve svůj opak.
681283
spíš je to smutnej doklad toho, jak se ten seriál proměnil ve svůj opak.
681238
0 0
reagovat

Nesvá

Seriál od HBO a dal jsem 10 minut, než jsem přepnul. Snad ještě větší tragédie, než Girls. 
681278
Seriál od HBO a dal jsem 10 minut, než jsem přepnul. Snad ještě větší tragédie, než Girls. 
Nesvá
0 0
reagují: zahron
reagovat

demence!!!

681238
https://kultura.zpravy.idnes.cz/apu-ind-kauza-simpsonovi-frank-azaria-d8a-/filmvideo.aspx?c=A180425_104025_filmvideo_ts
demence!!!
0 0
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: Muf
Myslim, ze se v tyhle rade dockame vic odpovedi co se tyce celyho ekosystemu, vcetne jinejch parku.
681190
Myslim, ze se v tyhle rade dockame vic odpovedi co se tyce celyho ekosystemu, vcetne jinejch parku.
681188
0 0
reagovat

Westworld

Mě by zajímalo, jak mají pořešený ty ostatní parky. V tomhle díle zaznělo, že je jich 6 tuším, jakým způsobem jsou oddělený? Dávno jsem viděl fotku z parku samurajů nebo co to bylo a bylo tam ůplně jiný podnebí, než ve westworld tzn. že jsou buď nějak oddělený (každej je v nějakým obřím hangáru) nebo je každej na jiným místě na světě? Ale v tomhle díle tam byl ten mrtvej tygr, takže by další park měl být někde poblíž...
681188
Mě by zajímalo, jak mají pořešený ty ostatní parky. V tomhle [spoiler]díle zaznělo, že je jich 6 tuším[/spoiler], jakým způsobem jsou oddělený? Dávno jsem viděl fotku z parku samurajů nebo co to bylo a bylo tam ůplně jiný podnebí, než ve westworld tzn. že jsou buď nějak oddělený (každej je v nějakým obřím hangáru) nebo je každej na jiným místě na světě? Ale v tomhle díle tam byl ten [spoiler]mrtvej tygr, takže by další park měl být někde poblíž...[/spoiler]
Westworld
0 0
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: mkubalikova

Štiky

mrknul jsem na to ze zaznamu, pak jsem mrknul na FB pani Stikove - tohle nemuze bez prasku zvladnout (uz to nedava)...:-
681180
mrknul jsem na to ze zaznamu, pak jsem mrknul na FB pani Stikove - tohle nemuze bez prasku zvladnout (uz to nedava)...*:-*
Štiky
681031
1 0
reagovat
reaguje na: zahron
Nevis kolik ma bejt celkove epizod v druhy rade? Thandie Newton si to dava neskutecne :+
681177
Nevis kolik ma bejt celkove epizod v druhy rade? Thandie Newton si to dava neskutecne *:+*
681172
0 0
reagovat

Westworld

To si tak pěkně sledujete ty sračkoidní dramíčka na NBC, CBS a pak příjde Westworld a švihne vám jednu přes držku až si vyrazíte 3 zuby ... :D:D

Scénař, který (ne)dává smysl, a hudební podkres naprosto dokonalý :+ no sežral jsem jim to zas i s navijákem ...
681172
To si tak pěkně sledujete ty sračkoidní dramíčka na NBC, CBS a pak příjde Westworld a švihne vám jednu přes držku až si vyrazíte 3 zuby ... *:D**:D* Scénař, který (ne)dává smysl, a hudební podkres naprosto dokonalý *:+* no sežral jsem jim to zas i s navijákem ...
Westworld
3 -1
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Vincent
Tak psalo se tady o tom (Cast s lokim a spol.).
Navíc, že by mě ten díl jakkoli nadchnul se říct nedá. Já v tom vidím jen ten "potenciál do dalších dílů", ale nic, co bych měl hypeovat teď.
681170
Tak psalo se tady o tom (Cast s lokim a spol.). Navíc, že by mě ten díl jakkoli nadchnul se říct nedá. Já v tom vidím jen ten "potenciál do dalších dílů", ale nic, co bych měl hypeovat teď.
681162
1 0
reagovat

Westworld Season 2

Premiera byla v nedeli a zadnej hype? Slusnej masakr hned na zacatek, a to mi prijde, ze jsme jen lehce nakoukli do budoucnosti druhe rady :))
681162
Premiera byla v nedeli a zadnej hype? Slusnej masakr hned na zacatek, a to mi prijde, ze jsme jen lehce nakoukli do budoucnosti druhe rady *:))*
Westworld Season 2
0 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
Je tam hneď od začiatku.
681039
Je tam hneď od začiatku.
681006
0 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
:+ diky za doplneni :)
681037
*:+* diky za doplneni *:)*
681036
0 0
reagovat
reaguje na: Sony
Vznikly celkem tři řady. První sérii namluvil František Filipovský, druhou Petr Haničinec a třetí sérii Václav Postránecký. Režíroval Lubomír Beneš (Pat a Mat - A je to!), po jeho předčasné smrti seriál dokončil animátor František Váša.

Ta sestřenka byla ve skutečnosti neteř souseda Krkovičky a jmenovala se Míla. V seriálu se objevila od druhé série.
681036
Vznikly celkem tři řady. První sérii namluvil František Filipovský, druhou Petr Haničinec a třetí sérii Václav Postránecký. Režíroval Lubomír Beneš (Pat a Mat - A je to!), po jeho předčasné smrti seriál dokončil animátor František Váša. Ta sestřenka byla ve skutečnosti neteř souseda Krkovičky a jmenovala se Míla. V seriálu se objevila od druhé série.
681035
2 -1
reagují: Sony
reagovat

Jaja a Paja

S detmi v praci sledujem vecernicky a muzu s jistotou rict, ze prave Jaja a Paja je jeden z tech vecernicku, ktery bude sledovat dalsich x generaci... :+

Pan Filipovsky udajne dokazal namluvit 7 dilu za hodinku...tehdaa byli famozni vypraveci :)

Pry mely vzniknout i dalsi dily (se sestrenkou), ale ty jsem nevidel.
681035
S detmi v praci sledujem vecernicky a muzu s jistotou rict, ze prave Jaja a Paja je jeden z tech vecernicku, ktery bude sledovat dalsich x generaci... *:+* Pan Filipovsky udajne dokazal namluvit 7 dilu za hodinku...tehdaa byli famozni vypraveci *:)* Pry mely vzniknout i dalsi dily (se sestrenkou), ale ty jsem nevidel.
Jaja a Paja
0 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Neviděl jsem to, ale nemůžeš se divit, když Prima před časem vytvořila oslavný seriálový "dokument" o Jiřím Kajínkovi. ;)
681032
Neviděl jsem to, ale nemůžeš se divit, když Prima před časem vytvořila oslavný seriálový "dokument" o Jiřím Kajínkovi. *;)*
681031
1 -2
reagovat

Štiky

:D:D:D Dlouho jsem se tak nenasmála. Jsem si řikala, kdo na takové televizní (společenské) bahno může koukat, a pak jsem to peklo viděla skoro celé. Matka Štiková je nejvíc. :D:D Jen by mě zajímalo, kolik tohle Primu stojí. Kokta potřebuje nové zuby a dluží na nájemném. :D:D Tvl...
681031
*:D**:D**:D* Dlouho jsem se tak nenasmála. Jsem si řikala, kdo na takové televizní (společenské) bahno může koukat, a pak jsem to peklo viděla skoro celé. Matka Štiková je nejvíc. *:D**:D* Jen by mě zajímalo, kolik tohle Primu stojí. Kokta potřebuje nové zuby a dluží na nájemném. *:D**:D* Tvl...
Štiky
0 0
reagují: Sony, Disketa1
reagovat
Seriálové resty, ktoré som za posledné týždne dohnal:
The Americans 5. séria : 6-7/10 
Je to stále nadpriemerná záležitosť, ale proste ma to už nebavilo tak ako prvé série. 6. séria u mňa zatiaľ lepšie a celkovo menej epizód tomu len prospeje.
Vinyl: 9/10
Je to cool retro seriál, kde formula forma>obsah vôbec neprekáža.
Vikings: 5 séria (po polovici) 8/10
Oproti posledným dvom serkam kvalitatívne zlepšenie asi po všetkých stránkach. Pár nových postáv, dobrá réžia pri bitkách a hlavne priamy ťah na bránu robia svoje.

Najbližšie sa chystám na Peaky Blinders 4. sériu.
681019
Seriálové resty, ktoré som za posledné týždne dohnal: [b]The Americans 5. séria : 6-7/10 [/b] Je to stále nadpriemerná záležitosť, ale proste ma to už nebavilo tak ako prvé série. 6. séria u mňa zatiaľ lepšie a celkovo menej epizód tomu len prospeje. [b]Vinyl: 9/10[/b] Je to cool retro seriál, kde formula forma>obsah vôbec neprekáža. [b]Vikings: 5 séria (po polovici) 8/10[/b] Oproti posledným dvom serkam kvalitatívne zlepšenie asi po všetkých stránkach. Pár nových postáv, dobrá réžia pri bitkách a hlavne priamy ťah na bránu robia svoje. Najbližšie sa chystám na Peaky Blinders 4. sériu.
4 0
reagovat
Měl by tam přibýt i další sympaťák Fares Fares. :+
681006
Měl by tam přibýt i další sympaťák Fares Fares. *:+*
0 -1
reagují: duro
reagovat
Haha, Floki vo Westworlde. V saku, bez warpaintu a s arogantným menedžerským fakovaním namiesto zhúleného blúznenia o Všeotcovi mi trvalo dobré 3 minúty, kým mi docvaklo, kto to vlastne je.
681005
Haha, Floki vo Westworlde. V saku, bez warpaintu a s arogantným menedžerským fakovaním namiesto zhúleného blúznenia o Všeotcovi mi trvalo dobré 3 minúty, kým mi docvaklo, kto to vlastne je.
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se