Lost in Space
Pilot byl fajn. Druhý díl už je ale pomalejší, a třetí docela nuda. Ale asi to dojedu. Není to žádná hrůza, jen to prostě není něco co musíte nutně vidět.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Schválně jsem kouknul, kdo měl tuhle nezáživnost na starosti a on to byl Neil Marshall
.. začínám se o Hellboye bát |
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
Sigi
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|