Šílenci na Prkně
V mém dětství jsem jel na VHS tyhle dva kultovní fláky, Ski Patrol s magorem na snowboardu a Oheň, led a dynamit, sjezd na lyžích v kamení mě navždy zůstane v hlavě, ovšem mé pubescentní já musí hlasovat pro začátek Šílenců na prkně a závod na snowboardu s pivem v ruce.
|
reagovat
|

A díky za další roundtable pustím opět večer a doufám že bude zajímavější než ten z minulého týdne.
Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.