Britannia
Po dvoch častiach som spokojný, je to trochu sfetovaná haluz, viac fantasy ako história, ale herci sú tam fajn, moja milovaná Kelly Reilly hrá live-action neskrotnú Meridu (keby Merida odrezala gule svojmu snúbencovi), akcia je patrične krvavá, všetci sa tam neustále fuckujú, český komparz v úlohe špinavých pomaľovaných divochov presvedčivý... a má to (na rozdiel od hrozného Súmraku templárov) šťavu.
|
reagovat
|




