Mě se to hůř hodnotí, jelikož první sezonu jsem sjel na jeden zátah, zatímco druhou dávám po týdnech, ale víceméně souhlas. Vždycky mě nemile překvapí, jak rychle každej díl uteče.
Star Trek: Discovery
Dojíždím už spíš z povinnosti. Není to vyloženě špatný, ale ani vyloženě dobrý. Některý díly jsou lepší (Dwight), některý horší (poslední). The Orville mě na druhou stranu láká čím dál tím víc.
Marvin
|
reagovat
|
), Orville nečekaně fajn. Chce to víc "cameo dílů", třeba Charlize Theron byla boží 
Oplatí sa skúsiť?
No a Rebeca co predvadi v druhy rade - jsem zvedavej kam az to dotahne nez serial skonci 