viz závěrečná sekvence - Scéna kdy se Bronn snaží dostat k té velké kuší a utíká před tím Dothrakem , je podobně udělaná jako scéna s Jonem v bitvě bastardů
a udělaná je naprosto skvěle.
Ti hořící bezmocní vojáci jsou taky dost drsně vyobrazeni ...
GoT 7x4
|
reagovat
|


ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu