Girlboss
Dokoukáno a definitivně 9/10 společně s GLOW asi nej NETFLIX seriály léta.
Pokračování nebude, což mě docela sere, zařízli i Sensate a když si vzpomenu na to, že sračky jako 13 reason why mají zelenou, protože jsou masově populární tak to vypadá na krušné období, prej protože netfilx má finanční problémy, což je docela logické že tlačí jen úspěšné věci.
Wynona Earp - sračka
Van Helsing - sračka
iZombie - nezávazná ptákovina, s trochu delší stopáží než by se čekalo, takovej o trochu horší Grimm, epizodní s trochu menším main story ale docela fajn jednohubka. 5/10
OZARK
Tak tohle mě překvapilo, fakt dobrý, sjel jsem teda celou sérii a docela se těším na to, co se stane dále resp. zda-li se ztoho vyklube něco totálně ostrýho jako Breaking Bad. 8/10
Glitch
zatím jen 3 díly, úvod docela navnadil, takže jsem zvědavý jak to dopadne, casting není nejhorší. zatím 6/10
Netflix continues ...
|
reagovat
|



a mezi tim tu mame emo odcizeny ditka v krajine mad maxe. projizdej se autem ktery ma na kapote weekndovo
ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu