GoT S07E06
Nedokázal jsem to vydržet. Nebýt těch úniku(díly, popis epizod, atd) užil bych si to ještě více, ale co . Je to strašně moc dobrý, i přestože se postavy občas chovají jako po lobotomii. Jediné co dílu škodí, je linka se Zimohradem, která je v tuto chvíli tlačená hodně na sílu. 9/10
|
reagovat
|
Dam si to do poradi, ted hecnu Community.

ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu