Stejně to mělo skončit čtvrtou řadou a dál tu bolest neprotahovat. Jinak samozřejmě klasický americká overreaction. A nevim, jestli je OK ve 26 letech opilej a na drogách spadnout na 14letýho klučinu, rozhodně bych z toho ale nevyvozoval, že je někdo pedofil.
|
reagovat
|




