p.s. tradične v predvianočnom čase si vždy dám Lásku nebeskú (ten film proste neomrzí)


|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Vím, že to není zrovna první věc, co by o tom filmu někdo řekl, ale takhle jej vnímám já a proto si jej celkem rád připomínám právě na přelomu roku. Obvzlášť v době pandemie mi to přijde trefné.
|
reagují:
Snipsley
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Já bych si tam klidně šoupnul Spider-Man 2, ke kterému mám hluboký vztah 
|
reagovat
|

|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
SeldomSeen
|
reagovat
|