reaguje na:
pepo
S tím Murphym souhlasím, myslí to dobře, ale je naprosto marný, nemá žádný cit, všechno musí strašně přepálit. Některé písničky byly fajn a hlavní hrdinka sympaťačka, ale ta banda slavných karikatur v těch nejexaltovanějších polohách z toho udělala dost nesnesitelný zážitek. Cordena zastřelit. 4/10
|
reagují:
pepo
|
reagovat
|




). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině