Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Prvni reakce: akční sci-fi šleha z Cannes Hope

příspěvky 1 - 8 Napsat příspěvek
reaguje na: mimomisu
Proto máš tu přezdívku?8):D
976522
Proto máš tu přezdívku?*8)**:D*
976503
0 0
reagovat
Za mě osobně vůbec nechápu to nadšení okolo Kvílení. Ale jako ani trochu
976503
Za mě osobně vůbec nechápu to nadšení okolo Kvílení. Ale jako ani trochu
0 0
reagují: Vetrelec_v_tepl
reagovat
Já teda o tom čtu že je to od "strašný slátiny s nejhorším CGI za posledních X (doplňte si sami) let" až po cool nářez. A proto jsem zvědavej, nehledě na to, že mám rád všechny rejžovy filmy a Wailing je za mě 10/10. 
976483
Já teda o tom čtu že je to od "strašný slátiny s nejhorším CGI za posledních X (doplňte si sami) let" až po cool nářez. A proto jsem zvědavej, nehledě na to, že mám rád všechny rejžovy filmy a Wailing je za mě 10/10. 
0 0
reagovat
Kamarád je v Cannes - dostal pozvánku od POMA a film viděl a dává palec hore.
976405
Kamarád je v Cannes - dostal pozvánku od POMA a film viděl a dává palec hore.
3 0
reagovat
reaguje na: esmo
Souhlas. Já trailer viděl, ale i tam je to rychlej prostřih a člověk se na to při sledování schválně nezaměřuje a nepauzuje si to, aby pořád moc nevěděl... a tady to pak má pěkně stopnuté ve screenshotu u textu a než si uvědomí, že na to koukat takhle v detailu nechce, tak mozek už má "načteno" :D
976381
Souhlas. Já trailer viděl, ale i tam je to rychlej prostřih a člověk se na to při sledování schválně nezaměřuje a nepauzuje si to, aby pořád moc nevěděl... a tady to pak má pěkně stopnuté ve screenshotu u textu a než si uvědomí, že na to koukat takhle v detailu nechce, tak mozek už má "načteno" *:D*
976358
0 0
reagovat
reaguje na: esmo
Teď otázka, jestli je to "příšera" - západní herci (Vikander, Fassbender atd.) měli hrát ufouny a teď se mluví o tom, že jsou komplet CGI (dělali MOCAP a učili se umělý jazyk).
976369
Teď otázka, jestli je to "příšera" - [spoiler]západní herci (Vikander, Fassbender atd.) měli hrát ufouny a teď se mluví o tom, že jsou komplet CGI (dělali MOCAP a učili se umělý jazyk).[/spoiler]
976358
0 0
reagovat
Dobry to bude Cannes NeCannes , těším se :+
976363
Dobry to bude Cannes NeCannes , těším se *:+*
0 0
reagovat
Trochu se na Vás zlobím, že jste plácli na úvodní fotku hned tu příšeru, schválně jsem si nepouštěl trailer, protože jsem nechtěl vědět o co přesně jde ... teď to trochu vím :D
976358
Trochu se na Vás zlobím, že jste plácli na úvodní fotku hned tu příšeru, schválně jsem si nepouštěl trailer, protože jsem nechtěl vědět o co přesně jde ... teď to trochu vím *:D*
3 0
reagují: HotShot, togusa-san
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se