Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Shrek: V.I.M.

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Čtyřka mi přišla fajn.

Trojku nikdo nevelebí, protože si jí stejně jako já pustili jednou a od té doby zapomněli... 
976244
Čtyřka mi přišla fajn. Trojku nikdo nevelebí, protože si jí stejně jako já pustili jednou a od té doby zapomněli... 
976226
0 0
reagovat
První film, který jsem viděl v ENG s titulky. Geniální film. Miluju. Stejně tak dvojku. Spolu s Tangled asi nejlepší animáky. 
976243
První film, který jsem viděl v ENG s titulky. Geniální film. Miluju. Stejně tak dvojku. Spolu s Tangled asi nejlepší animáky. 
4 0
reagovat
Kdybych si musel vybrat mezi jedničkou a dvojkou (protože zbytek série s čestnou výjimkou posledního kocouřího dobrodružství se kvalitativně krčí někde hodně daleko vzadu), tak bez zaváhání sáhnu po dvojce, která celý ten koncept "tak-trochu-jiné pohádky" s "tak-trochu-jiným-hrdinou" v osvěžujícím sebe/parodickém tónu a tunou zábavných meta referencí na další animáky, pohádkový žánr i současnou popkulturu dotáhla do naprosté dokonalosti. Na druhou stranu bez parádní jedničky by nebyla ještě o kousek, respektive kocouří fousek, lepší dvojka:).

Tahle značka je výkladní skříní DWA (viz prominentní pozice zeleného zlobra v animovaném logu studia) a byť si studio v průběhu let prošlo nevyhnutelným procesem postupné "disneyfikace" a kvalita s narůstajícím počtem sequelů razantně poklesla, jednička (spolu s dvojkou) představuje vrchol snahy studia se v prvních letech své existence něčím (v prvé řadě neodolatelnou podvratností:+) vymezit vůči konzervativní produkci Disneyho a Pixaru (z čehož těží dodnes viz nedávný sequel kocouřího spin-offu) a právem se řadí mezi žánrovou klasiku s typově dokonalým vybraným castingem (nejlepší role Myerse vůbec, u Murphyho při pominutí klasik z 80s totéž) a hromadou geniálních gagů a zlidovělých hlášek.
976238
Kdybych si musel vybrat mezi jedničkou a dvojkou (protože zbytek série s čestnou výjimkou posledního kocouřího dobrodružství se kvalitativně krčí někde hodně daleko vzadu), tak bez zaváhání sáhnu po dvojce, která celý ten koncept "tak-trochu-jiné pohádky" s "tak-trochu-jiným-hrdinou" v osvěžujícím sebe/parodickém tónu a tunou zábavných meta referencí na další animáky, pohádkový žánr i současnou popkulturu dotáhla do naprosté dokonalosti. Na druhou stranu bez parádní jedničky by nebyla ještě o kousek, respektive kocouří fousek, lepší dvojka*:)*. Tahle značka je výkladní skříní DWA (viz prominentní pozice zeleného zlobra v animovaném logu studia) a byť si studio v průběhu let prošlo nevyhnutelným procesem postupné "disneyfikace" a kvalita s narůstajícím počtem sequelů razantně poklesla, jednička (spolu s dvojkou) představuje vrchol snahy studia se v prvních letech své existence něčím (v prvé řadě neodolatelnou podvratností*:+*) vymezit vůči konzervativní produkci Disneyho a Pixaru (z čehož těží dodnes viz nedávný sequel kocouřího spin-offu) a právem se řadí mezi žánrovou klasiku s typově dokonalým vybraným castingem (nejlepší role Myerse vůbec, u Murphyho při pominutí klasik z 80s totéž) a hromadou geniálních gagů a zlidovělých hlášek.
6 0
reagovat
První Shrek je naprosto geniální film. Funguje v komediální (parodické), dobrodužné, akční i romantické rovině. A svého času jsem ji sjížděl i 2x denně. A žádné pokračování se mu ani zdaleka kvalitou nepřiblížilo - ani ta obecně adorovaná dvojka, které jsem ani přes kocoura nikdy nepřišel na chuť.
976235
První Shrek je naprosto geniální film. Funguje v komediální (parodické), dobrodužné, akční i romantické rovině. A svého času jsem ji sjížděl i 2x denně. A žádné pokračování se mu ani zdaleka kvalitou nepřiblížilo - ani ta obecně adorovaná dvojka, které jsem ani přes kocoura nikdy nepřišel na chuť.
1 -2
reagovat
Dvojka je možná nabušenější a zábavnější, ale není to lepší film, než jednička.
976234
Dvojka je možná nabušenější a zábavnější, ale není to lepší film, než jednička.
0 -3
reagovat
reaguje na: BGolias
Shrek - Květen 2001, Harry Potter a Kámen mudrců - únor 2002 (šel k nám později, v USA listopad 2001). :+
976231
Shrek - Květen 2001, Harry Potter a Kámen mudrců - únor 2002 (šel k nám později, v USA listopad 2001). *:+*
976228
3 0
reagovat
Pamatuji si, když jsem tehdy viděl plakát na tento film. A šel na něj s mladším bratrem. Vůbec jsem nevěděl, že ho tehdy kino vysílalo jen v původním znění s titulky. I tak to ale pro nás oba byl fenomenální zážitek. Vlastně se nám to líbilo i více, než první Harry Potter, který vtrhl do kin ve stejný rok (Shrek byl myslím v dubnu či květnu a HP pak v listopadu - pokud se pletu, opravte mě). Dodnes na tento film nedám dopustit a spolu s dvojkou jsou to pro mě srdcové záležitosti. Další díly pak šly strmě dolů. Poslední přání Kocoura v botách pak velice příjemně překvapilo a doufám, že Shrek 5 bude mít podobně dobrý scénář.
976228
Pamatuji si, když jsem tehdy viděl plakát na tento film. A šel na něj s mladším bratrem. Vůbec jsem nevěděl, že ho tehdy kino vysílalo jen v původním znění s titulky. I tak to ale pro nás oba byl fenomenální zážitek. Vlastně se nám to líbilo i více, než první Harry Potter, který vtrhl do kin ve stejný rok (Shrek byl myslím v dubnu či květnu a HP pak v listopadu - pokud se pletu, opravte mě). Dodnes na tento film nedám dopustit a spolu s dvojkou jsou to pro mě srdcové záležitosti. Další díly pak šly strmě dolů. Poslední přání Kocoura v botách pak velice příjemně překvapilo a doufám, že Shrek 5 bude mít podobně dobrý scénář.
1 0
reagují: filmfanouch
reagovat
Čtyřka je stejně zbytečná, jako její příběh:D
Ještě že trojku nikdo nevelebí.
976226
Čtyřka je stejně zbytečná, jako její příběh*:D* Ještě že trojku nikdo nevelebí.
3 -1
reagují: Bezejmenny
reagovat
reaguje na: davidb
Jo, čtyřka je velmi nedoceněná... ale V.I.M. na ní tu nemá šanci. ;)
976224
Jo, čtyřka je velmi nedoceněná... ale V.I.M. na ní tu nemá šanci. *;)*
976221
4 -1
reagovat
ja mam rad aj 4ku, to ešte alternativne reality neboli take otrepane ako dnes.
976221
ja mam rad aj 4ku, to ešte alternativne reality neboli take otrepane ako dnes.
2 0
reagují: filmfanouch
reagovat
reaguje na: Memphis
Myslím, že ne. Jednička je výborná, ale dvojka je opravdová srdcovka. :)
976220
Myslím, že ne. Jednička je výborná, ale dvojka je opravdová srdcovka. *:)*
976218
7 0
reagovat
Rád by som dal do povedomia, že ten film išiel do kín s titulkami /podobne ako AntZ/. A bolo to vtipné drzé a nikto z mojej bubliny nechápal, že sa z toho stal detský fenomén. A dvojka je samozrejme tiež super
976219
Rád by som dal do povedomia, že ten film išiel do kín s titulkami /podobne ako AntZ/. A bolo to vtipné drzé a nikto z mojej bubliny nechápal, že sa z toho stal detský fenomén. A dvojka je samozrejme tiež super
4 0
reagovat
reaguje na: connor
Hele, a nepletete si to spíš s tou jedničkou? :D
976218
Hele, a nepletete si to spíš s tou jedničkou? *:D*
976215
1 -5
reagují: connor
reagovat
reaguje na: Memphis
Ja zase čumím, kolik tu má "hejtrů". Vždyť to je absolutní kult a strašná pecka. 
976215
Ja zase čumím, kolik tu má "hejtrů". Vždyť to je absolutní kult a strašná pecka. 
976214
7 0
reagují: Memphis
reagovat
Já teda čumím jak puk, kolik tu má dvojka fanoušků. :o
976214
Já teda čumím jak puk, kolik tu má dvojka fanoušků. *:o*
1 -1
reagují: connor
reagovat
Jo! A já si myslel, že jsem se svými názory na úrovni Oslíka, když nemám dvojku rád a nechápu její velebení.
976213
Jo! A já si myslel, že jsem se svými názory na úrovni Oslíka, když nemám dvojku rád a nechápu její velebení.
0 -1
reagovat
Jako jednička Shreka je dobrá, ale teprve až dvojka je ten správný nářez! Tu si můžu pouštět pořád dokola a pořád mě strašně baví. Je tam nejvíc ikonických scén z celé Shrek série a to spojení akčních pasáží s geniálně vybraným hudebním doprovem je prostě nepřekonatelné, to by mělo vstoupit do učebnic o animovaného filmu :+.
976212
Jako jednička Shreka je dobrá, ale teprve až dvojka je ten správný nářez! Tu si můžu pouštět pořád dokola a pořád mě strašně baví. Je tam nejvíc ikonických scén z celé Shrek série a to spojení akčních pasáží s geniálně vybraným hudebním doprovem je prostě nepřekonatelné, to by mělo vstoupit do učebnic o animovaného filmu *:+*.
8 0
reagovat
reaguje na: HAL
Tangled je pecka ktorá si zaslúži V.I.M za to že tam Disney našiel skvelú receptúru na to ako oživiť princeznovské animáky.:+   
Len aby to namiesto toho zazdil sterilným Frozen. :-
976211
Tangled je pecka ktorá si zaslúži V.I.M za to že tam Disney našiel skvelú receptúru na to ako oživiť princeznovské animáky.*:+*    Len aby to namiesto toho zazdil sterilným Frozen. *:-*
976194
7 0
reagovat
reaguje na: Memphis
To myslím nebyla ani moc parodie. A jo, Tangled bylo fajn - ne úplně extra zázrak, ale na poměry Disneyho hodně dobrý.
976194
To myslím nebyla ani moc parodie. A jo, Tangled bylo fajn - ne úplně extra zázrak, ale na poměry Disneyho hodně dobrý.
976193
1 -1
reagují: Tyller
reagovat
reaguje na: HAL
Tangled?

Ale tam ty zvířátka vlastně nemluví...

Jinak team Ted. Jednička byla přelomová. Dvojka jí nesahá po kotníky.
976193
Tangled? Ale tam ty zvířátka vlastně nemluví... Jinak team Ted. Jednička byla přelomová. Dvojka jí nesahá po kotníky.
976189
2 -5
reagují: HAL
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se