Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Hope: Teaser

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
Kvílení jsem nedávno viděl podruhé a stále stejná pecka.8)
976429
Kvílení jsem nedávno viděl podruhé a stále stejná pecka.*8)*
0 0
reagovat
reaguje na: kristian.nguyen
Tak já to chápu tak, že to hodnocení bez popisku je hodnocení toho člověka co nahodil ten trailer. Není to jenom úplně random číslo. 
976366
Tak já to chápu tak, že to hodnocení bez popisku je hodnocení toho člověka co nahodil ten trailer. Není to jenom úplně random číslo. 
976364
2 0
reagovat
reaguje na: filmfanouch
Tak znova seřiďte si mířidla , já už jsem si zvyknul, ale proste trailerum bez popisku bych dával  automaticky 1 hvězdu a pak to hodnotí ten co popisek napíše a dá tam to reálné hodnocení. Jde jen o to, že to lidi mate , když bez popisku dáte jednou 2 jednou 3 atd . Vždyť o nic jiného nejde ….tyhle povzdechy na Marvelzone trapné jsou většinou když to neni ve vtipu , ale tak s tím jste se popasovali a máte i rubriku na YouTube Marvelzone kam chodí Karel 😀
976364
Tak znova seřiďte si mířidla , já už jsem si zvyknul, ale proste trailerum bez popisku bych dával  automaticky 1 hvězdu a pak to hodnotí ten co popisek napíše a dá tam to reálné hodnocení. Jde jen o to, že to lidi mate , když bez popisku dáte jednou 2 jednou 3 atd . Vždyť o nic jiného nejde ….tyhle povzdechy na Marvelzone trapné jsou většinou když to neni ve vtipu , ale tak s tím jste se popasovali a máte i rubriku na YouTube Marvelzone kam chodí Karel 😀
976281
0 0
reagují: Bobby6killer
reagovat
By mě zajímalo, jestli Michael Fassbender, Alicia Vikander, Taylor Russell a Cameron Britton tam někoho hrají nebo jen dabuji mimoně. :o
976349
By mě zajímalo, jestli Michael Fassbender, Alicia Vikander, Taylor Russell a Cameron Britton tam někoho hrají nebo jen dabuji mimoně. *:o*
0 0
reagovat
Na tohle se těším už roky. The Chaser a The Wailing žeru. Čekal jsem sice něco více pomalého a mysteriózního, ale věřím, že pan režisér nezklame. :+
976303
Na tohle se těším už roky. The Chaser a The Wailing žeru. Čekal jsem sice něco více pomalého a mysteriózního, ale věřím, že pan režisér nezklame. *:+*
1 0
reagovat
V rámci prvních ohlasů si na stopáž zase tolik lidí nestěžuje (ale nějaké výtky na propady tempa a dlouhou minutáž se samozřejmě najdou), tak snad to až takový problém nebude. Za to se objevují neojedinělé výtky na konto ne-až-tak-kvalitního cgi, což mě při pohledu na ty "komorně-epické" akční kejkle se šmejdy z vesmíru někde mezi stromy malinko znervózňuje (jelikož kombinace lesa a digibordelu mně evokuje Transformers:D). Jinak to ale vypadá hodně nadějně. Od The Tomorrow War tady žádná slušná post-apo řežba s emzáky s nějakým pokud možno originálním designem (tady prý je) nebyla a dvojka Edge Of Tomorrow je stále v nedohlednu (ach jo), takže tohle dostaveníčko si určitě nenechám ujít:).
976298
V rámci prvních ohlasů si na stopáž zase tolik lidí nestěžuje (ale nějaké výtky na propady tempa a dlouhou minutáž se samozřejmě najdou), tak snad to až takový problém nebude. Za to se objevují neojedinělé výtky na konto ne-až-tak-kvalitního cgi, což mě při pohledu na ty "komorně-epické" akční kejkle se šmejdy z vesmíru někde mezi stromy malinko znervózňuje (jelikož kombinace lesa a digibordelu mně evokuje Transformers*:D*). Jinak to ale vypadá hodně nadějně. Od The Tomorrow War tady žádná slušná post-apo řežba s emzáky s nějakým pokud možno originálním designem (tady prý je) nebyla a dvojka Edge Of Tomorrow je stále v nedohlednu (ach jo), takže tohle dostaveníčko si určitě nenechám ujít*:)*.
4 0
reagovat
The Wailing jsem viděl pár let nazpět při nějakém sychravém podzimním večeru a pamatuju si, že to bylo solidně atmosferický, intenzivní, ale zároveň asi o 20 minut delší než bylo zdrávo.

Tady mě ten materiál v traileru láká, ale nedokážu si představit, že tomu na ploše té extrémní stopáže zase nespadne řetěz. Naslepo do toho určitě nepůjdu.
976295
The Wailing jsem viděl pár let nazpět při nějakém sychravém podzimním večeru a pamatuju si, že to bylo solidně atmosferický, intenzivní, ale zároveň asi o 20 minut delší než bylo zdrávo. Tady mě ten materiál v traileru láká, ale nedokážu si představit, že tomu na ploše té extrémní stopáže zase nespadne řetěz. Naslepo do toho určitě nepůjdu.
4 0
reagovat
aby se mi trailer líbil/nelíbil, na to nepotřebuju popisek :D:D:D čtu je spíše proto, že se dozvím něco zajímavého k filmu, o kterém jsem často neměl ani tušáka. 
976282
aby se mi trailer líbil/nelíbil, na to nepotřebuju popisek *:D**:D**:D* čtu je spíše proto, že se dozvím něco zajímavého k filmu, o kterém jsem často neměl ani tušáka. 
1 0
reagovat
reaguje na: kristian.nguyen
Ano, budeme kvalitním trailerům v rozmezí 4-5 hvězd dávat jednohvězdy (nuly nevedeme - stejně jako u recenzí), aby nám pak psali dalši Pučmeloudi, jak jsme hrozná MarvelZone a nevkusná hovada, to dává smysl. Místo, aby třeba ten dotyčný pochopil princip subjektivního hodnocení, tomu traileru si napálil vlastní hvězdy a pochopil, že svět se netočí jen kolem jeho hodnocení - vždyť i průměrný hodnocení traileru od čtenářú zde vychází na 4 hvězdičky. A tohle nálepkování MarvelZone bylo vždycky trapný - i před 10 lety, tuplem teď. Tohle nasírání bych navíc pochopil třeba u znuděných 3 hvězd - fakt ne u 4 hvězd, druhýho nejvyššího možnýho ohodnocení. ;)
976281
Ano, budeme kvalitním trailerům v rozmezí 4-5 hvězd dávat jednohvězdy (nuly nevedeme - stejně jako u recenzí), aby nám pak psali dalši Pučmeloudi, jak jsme hrozná MarvelZone a nevkusná hovada, to dává smysl. Místo, aby třeba ten dotyčný pochopil princip subjektivního hodnocení, tomu traileru si napálil vlastní hvězdy a pochopil, že svět se netočí jen kolem jeho hodnocení - vždyť i průměrný hodnocení traileru od čtenářú zde vychází na 4 hvězdičky. A tohle nálepkování MarvelZone bylo vždycky trapný - i před 10 lety, tuplem teď. Tohle nasírání bych navíc pochopil třeba u znuděných 3 hvězd - fakt ne u 4 hvězd, druhýho nejvyššího možnýho ohodnocení. *;)*
976277
5 0
reagují: kristian.nguyen
reagovat
reaguje na: filmfanouch
Tys me nepochopil , To já samozřejmě vím,  jen mě sere, že se nedomluvíte mezi sebou a když to nemá popisek, tak tam dejte automaticky jednu hvězdu nebo nula jestli to jde, protože pak to fakt mate a mate dost nových fanoušků a na tohle téma tady budete narážet pořád jak Running joke ale většinou je z toho jen mrzeni 😅
976277
Tys me nepochopil , To já samozřejmě vím,  jen mě sere, že se nedomluvíte mezi sebou a když to nemá popisek, tak tam dejte automaticky jednu hvězdu nebo nula jestli to jde, protože pak to fakt mate a mate dost nových fanoušků a na tohle téma tady budete narážet pořád jak Running joke ale většinou je z toho jen mrzeni 😅
976272
0 0
reagují: filmfanouch
reagovat
reaguje na: kristian.nguyen
Všechny popisky nemůže psát jeden člověk a lidi z redakce si to prostě musí rozebrat a najít si na to čas - nejžhavější trailery se hází ven automaticky, jen na popisky je prostě nutný si občas počkat, přičemž hodnocení pak samozřejmě odpovídá hodnocení autora popisku. Jen to zrovna v tomhle případě vypadá, že ať už by to z redakce psal kdokoliv, nad 4 hvězdy by stejně v tomhle případě nikdo nešel.  Ale od toho tu taky čtenáři mají vlastní hodnocení, ve kterým můžou hlasovat a dát si vlastní hvězdičky sami... 
976272
Všechny popisky nemůže psát jeden člověk a lidi z redakce si to prostě musí rozebrat a najít si na to čas - nejžhavější trailery se hází ven automaticky, jen na popisky je prostě nutný si občas počkat, přičemž hodnocení pak samozřejmě odpovídá hodnocení autora popisku. Jen to zrovna v tomhle případě vypadá, že ať už by to z redakce psal kdokoliv, nad 4 hvězdy by stejně v tomhle případě nikdo nešel.  Ale od toho tu taky čtenáři mají vlastní hodnocení, ve kterým můžou hlasovat a dát si vlastní hvězdičky sami... 
976268
0 0
reagují: kristian.nguyen
reagovat
reaguje na: HEX
Tady pokud to nemá popisek, tak to hodnocení ať už je jakékoliv neplatí , já už to vím taky , ale dlouho jsem to nepobíral , ale co mě dlouhodobě sere je, že když to nemá popisek tak někdy tam je 1 hvězda , někdy 3 , někdy dokonce 2 a 4 a to prostě mate, do té doby než se ten popisek objeví, oni s tím nehodlají nic dělat , prostě to tak ber 😀 tohle je samozřejmě 5ti kvalt jak vyšitej, a letošek je fakt dost silný ročník zatím hodně bangerů a potencionálních pecek 
976268
Tady pokud to nemá popisek, tak to hodnocení ať už je jakékoliv neplatí , já už to vím taky , ale dlouho jsem to nepobíral , ale co mě dlouhodobě sere je, že když to nemá popisek tak někdy tam je 1 hvězda , někdy 3 , někdy dokonce 2 a 4 a to prostě mate, do té doby než se ten popisek objeví, oni s tím nehodlají nic dělat , prostě to tak ber 😀 tohle je samozřejmě 5ti kvalt jak vyšitej, a letošek je fakt dost silný ročník zatím hodně bangerů a potencionálních pecek 
976241
0 -1
reagují: filmfanouch
reagovat
U Wailing jsem kvůli délce málem umřel nudou a jestli má tohle mít 160 minut...
Záběry pěkné, ale může to být to nejlepší z jinak utahané nudy.
976261
U Wailing jsem kvůli délce málem umřel nudou a jestli má tohle mít 160 minut... Záběry pěkné, ale může to být to nejlepší z jinak utahané nudy.
1 -2
reagovat
reaguje na: HEX
Chtel jsem dat petihvezdickovej popisek, ale zkazil si to a kaslu na to :D
976259
Chtel jsem dat petihvezdickovej popisek, ale zkazil si to a kaslu na to *:D*
976241
6 0
reagovat
Od režiséra jsem viděl Chasera, který byl hodně dobrý, a Wailing, což byla za mě pecka. Těším se velmi.
976258
Od režiséra jsem viděl Chasera, který byl hodně dobrý, a Wailing, což byla za mě pecka. Těším se velmi.
0 0
reagovat

3/5

Teaser cajk.
Materiál vyzerá ako akčnejšie (a celkovo lepšie) A Quiet Place, takže ... asi vlastne tiež cajk.
976256
Teaser cajk. Materiál vyzerá ako akčnejšie (a celkovo lepšie) A Quiet Place, takže ... asi vlastne tiež cajk.
3/5
0 0
reagovat
reaguje na: HEX
Ano, je to  tady vskutku MarvelZone, když se tu v posledních letech marvelovky spíše hejtují/v drtivé většině dostávají přinejlepším průměrný hodnocení. Nemáš tam ještě něco, experte? Použít navíc takovýto argument u filmu, který nemá s komiksy nic společného, to je vskutku na pováženou, evokuje to „starý dobrý“ časy nekritických fanoušků Zacka Snydera.
976242
Ano, je to  tady vskutku MarvelZone, když se tu v posledních letech marvelovky spíše hejtují/v drtivé většině dostávají přinejlepším průměrný hodnocení. Nemáš tam ještě něco, experte? Použít navíc takovýto argument u filmu, který nemá s komiksy nic společného, to je vskutku na pováženou, evokuje to „starý dobrý“ časy nekritických fanoušků Zacka Snydera.
976241
14 0
reagovat
Tvl, po dlouhatansky dobe zimomrdky a tady jen 4 hvezdy. Marvelzone se nezapre furt, lol
976241
Tvl, po dlouhatansky dobe zimomrdky a tady jen 4 hvezdy. Marvelzone se nezapre furt, lol
0 -7
reagovat
reaguje na: okkac
Po reakciách z Cannes to vyzerá že je to skoro non stop akcia. :D 
976239
Po reakciách z Cannes to vyzerá že je to skoro non stop akcia. *:D* 
976236
2 0
reagovat
Působí to svěže. :+
976237
Působí to svěže. *:+*
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se