
Kvílení jsem nedávno viděl podruhé a stále stejná pecka.

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Bobby6killer
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
). Jinak to ale vypadá hodně nadějně. Od The Tomorrow War tady žádná slušná post-apo řežba s emzáky s nějakým pokud možno originálním designem (tady prý je) nebyla a dvojka Edge Of Tomorrow je stále v nedohlednu (ach jo), takže tohle dostaveníčko si určitě nenechám ujít
.|
reagovat
|
|
reagovat
|


čtu je spíše proto, že se dozvím něco zajímavého k filmu, o kterém jsem často neměl ani tušáka. |
reagovat
|

|
reagují:
kristian.nguyen
|
reagovat
|
|
reagují:
filmfanouch
|
reagovat
|
|
reagují:
kristian.nguyen
|
reagovat
|
|
reagují:
filmfanouch
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|