„delší a větší epizoda seriálu“ - no výborně, přesně tohle od toho čekám, Mandaloriana mám spolu s Andorem nejdradši (každý samozřejmě z jiných důvodů), ale budu moc rád, když k něčemu v tom filmu i dojdou a nebudu muset čekat na rozuzlení v nějaké další řadě seriálu, to bych šel s hodnocením dolů.
|
reagovat
|
Tyhle one flick jednohubky bych zakázal dělat delší než dvě hodiny 


