Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku První dojmy: Star Wars: Mandalorian a Grogu

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
reaguje na: SHUTTER
Nejlepší je, ale výpravou je až na pár scén dost komorní.
976616
Nejlepší je, ale výpravou je až na pár scén dost komorní.
976478
0 0
reagovat
reaguje na: LarryKrotSe
Ehm Andor? Najlepšie Star Wars od Ep. 6?
976478
Ehm Andor? Najlepšie Star Wars od Ep. 6?
976362
0 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: minitroll
Slepejs ses ty. Uroven triku sla prudce dolu (ti Huttove) a pul scen vypada jak prompt v Soře typu vygeneruj mi tu honicku z Francouzske spojky/scenu z Blade Runner do sveta Mandaloriana 8)

kazdopadne se tou televiznosti mysli hlavne pribeh, kterej pusobi jako dve ledabyly epizody serialu spojeny dohromady
976463
Slepejs ses ty. Uroven triku sla prudce dolu (ti Huttove) a pul scen vypada jak prompt v Soře typu vygeneruj mi tu honicku z Francouzske spojky/scenu z Blade Runner do sveta Mandaloriana *8)* kazdopadne se tou televiznosti mysli hlavne pribeh, kterej pusobi jako dve ledabyly epizody serialu spojeny dohromady
976456
1 0
reagovat
reaguje na: filmfanouch
Ja to pochopil davno, ale odmitam to propsat do hejtu na Ondru ;)
976458
Ja to pochopil davno, ale odmitam to propsat do hejtu na Ondru ;)
976354
0 0
reagovat
Tak jsem akorát přišel z kina a za mě spokojenost. Nejlepší SW za poslední snad dekádu, dobrý nápady i hudba. Triky taky, kdo tohle považuje za televizní (až teda na monstr hada, ale ta scéna byla celkově asi jediná vyloženě špatná), tak už je senilní slepejš. :D
976456
Tak jsem akorát přišel z kina a za mě spokojenost. Nejlepší SW za poslední snad dekádu, dobrý nápady i hudba. Triky taky, kdo tohle považuje za televizní (až teda na monstr hada, ale ta scéna byla celkově asi jediná vyloženě špatná), tak už je senilní slepejš. *:D*
5 -1
reagují: Cival
reagovat
Tak dobre. Pohadka to mozna je, ale zaroven top blockbustery s hezkejma pribehama, charismatickyma hrdinama, spickovou technickou strankou a velkolepym setupem. Tohle nema nic z toho.
976455
Tak dobre. Pohadka to mozna je, ale zaroven top blockbustery s hezkejma pribehama, charismatickyma hrdinama, spickovou technickou strankou a velkolepym setupem. Tohle nema nic z toho.
5 0
reagovat
reaguje na: pepo
Podle ikonky :-)
976454
Podle ikonky :-)
976453
0 0
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
musel si mať strašne smutné detstvo :D:D:D8)
976453
musel si mať strašne smutné detstvo *:D**:D**:D**8)*
976449
0 0
reagují: Ravenhorn
reagovat
reaguje na: Cival
To, ze nieco malo status vrcholneho blockbusteru, predsa nemeni cielovu skupinu. Aj prvy Avengers boli vrcholny blockbuster pre masove publikum vratane dospelych, ale spracovanim, humorom a strukturou deja to boli stale filmy mierene na deti a teens. Star Wars malo v 70. rokoch vyhodu novosti, preto to dospelych strhlo, ale aj sam Lucas sa nikdy netajil tym, ze primarna cielovka su 12-rocni.

Nejdem sa ale hadat lebo raz si mi "dal" dvd Cabin Fever a to je pre mna najkrajsi zazitok z detstva :D
976449
To, ze nieco malo status vrcholneho blockbusteru, predsa nemeni cielovu skupinu. Aj prvy Avengers boli vrcholny blockbuster pre masove publikum vratane dospelych, ale spracovanim, humorom a strukturou deja to boli stale filmy mierene na deti a teens. Star Wars malo v 70. rokoch vyhodu novosti, preto to dospelych strhlo, ale aj sam Lucas sa nikdy netajil tym, ze primarna cielovka su 12-rocni. Nejdem sa ale hadat lebo raz si mi "dal" dvd Cabin Fever a to je pre mna najkrajsi zazitok z detstva :D
976443
0 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Cival
Ale stále to bola v prvom rade rozprávka. Aj ked hlavne pre odrastenejsie deti. To, že to boli genialne blockbustre vlastne pre kazdeho, je iba taky bonus. A to tvrdim ako clovek, ktory ma ep4 ako najoblubenjsi film vobec a mam rad aj epi 7-9. Ale Mando je prve Star Wars, ktore si pozriem z povinnosti a vobec sa na to netesim
976447
Ale stále to bola v prvom rade rozprávka. Aj ked hlavne pre odrastenejsie deti. To, že to boli genialne blockbustre vlastne pre kazdeho, je iba taky bonus. A to tvrdim ako clovek, ktory ma ep4 ako najoblubenjsi film vobec a mam rad aj epi 7-9. Ale Mando je prve Star Wars, ktore si pozriem z povinnosti a vobec sa na to netesim
976443
1 0
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Tohle chytracky machrovani mam nejradsi. Nekolik dekad byly vrcholnou blockbusterovou zalezitosti i pro dospely publikum, skoda ze sis toho nevsiml...
976443
Tohle chytracky machrovani mam nejradsi. Nekolik dekad byly vrcholnou blockbusterovou zalezitosti i pro dospely publikum, skoda ze sis toho nevsiml...
976440
6 0
reagují: HellblazerZabud, pepo
reagovat
Mna udivuje ako sa ludia tvaria, ze Star Wars nebolo vzdy mierene pre deti.
976440
Mna udivuje ako sa ludia tvaria, ze Star Wars nebolo vzdy mierene pre deti.
3 -4
reagují: Cival
reagovat
reaguje na: verbst
Vyplach si predstavuju jako generickou blbinu spis pro deti. A to to je. Dobre, ne, pro nejmensi, ale pro jedenactilety.
976437
Vyplach si predstavuju jako generickou blbinu spis pro deti. A to to je. Dobre, ne, pro nejmensi, ale pro jedenactilety.
976435
4 0
reagovat
reaguje na: Cival
Jj, ten rozdíl je propastnej. 
I v tom (ať už máte názor na sequely jakejkoliv), že 7-9 aspoň vypadaly vymazleně a filmově.
Tohle fakt ne. Opravdu je to prostě další, delší, epizoda seriálu. Ten vám buď sedne, nebo ne. 

Ale teda rozhodně bych to nenazval výplachem pro nejmenší. Našeho malýho na to prostě nevezmu, protože by z z toho neměl lehký spaní. 
A výplach si taky představuju jinak. 
976435
Jj, ten rozdíl je propastnej.  I v tom (ať už máte názor na sequely jakejkoliv), že 7-9 aspoň vypadaly vymazleně a filmově. Tohle fakt ne. Opravdu je to prostě další, delší, epizoda seriálu. Ten vám buď sedne, nebo ne.  Ale teda rozhodně bych to nenazval výplachem pro nejmenší. Našeho malýho na to prostě nevezmu, protože by z z toho neměl lehký spaní.  A výplach si taky představuju jinak. 
976434
5 0
reagují: Cival
reagovat
Kdyz si vzpomenu, jak jsem se pral o listky na vyprodany pulnocky, a srovnam to s timhle tv vyplachem pro nejmensi, ktery ma poloprazdny i predpremiery... no, tuhle sagu Disney kapitalne potopil a rozbředl.
976434
Kdyz si vzpomenu, jak jsem se pral o listky na vyprodany pulnocky, a srovnam to s timhle tv vyplachem pro nejmensi, ktery ma poloprazdny i predpremiery... no, tuhle sagu Disney kapitalne potopil a rozbředl.
9 0
reagují: verbst
reagovat
Ale jo. Klidně 7/10
Rád jsem to viděl na velkým plátně. 
Rád jsem byl zase na Star Wars v kině. 
Hudba v topu. 
Zbytek jindy. 
976432
Ale jo. Klidně 7/10 Rád jsem to viděl na velkým plátně.  Rád jsem byl zase na Star Wars v kině.  Hudba v topu.  Zbytek jindy. 
0 0
reagovat
reaguje na: Mack.
Fuxoft taky prý neviděl ani jeden díl a líbilo se mu to.
976418
Fuxoft taky prý neviděl ani jeden díl a líbilo se mu to.
976416
3 0
reagovat
Vzhledem k Rimsyho prvním dojmům, tak předpokládám,  že pokud na to vezmu někoho, kdo možná viděl pár dílů prvni série,  ale jinak o tom nic neví, tak to je asi ok?
976416
Vzhledem k Rimsyho prvním dojmům, tak předpokládám,  že pokud na to vezmu někoho, kdo možná viděl pár dílů prvni série,  ale jinak o tom nic neví, tak to je asi ok?
0 0
reagují: yeniczek
reagovat
reaguje na: Rodot
Jako když si vzpomenu na díl MarvelZone kde byl host i Toren, jak tam skoro všichni obhajovali Agathu , že to ve světle MCU je vlastně dobrý, protože jsou momentálně zvykly na sračky, tak je mi blbě, Toren se jediného nahlas ozval a vymezil. Nechápejte mě špatně Agatha byla fajn vedlejší postava ve WandaVision, ale jako hlavní postava to neutáhla a seriál byl srajda 
976401
Jako když si vzpomenu na díl MarvelZone kde byl host i Toren, jak tam skoro všichni obhajovali Agathu , že to ve světle MCU je vlastně dobrý, protože jsou momentálně zvykly na sračky, tak je mi blbě, Toren se jediného nahlas ozval a vymezil. Nechápejte mě špatně Agatha byla fajn vedlejší postava ve WandaVision, ale jako hlavní postava to neutáhla a seriál byl srajda 
976386
3 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Jó showrunerka toho seriálu Lesley Hedlandová, která dělala tři roky osobní asistentku Harveymu Weinsteinovi, ta má jistě s mysogynií bohaté zkušenosti! :))) Nechci být na tomto webu známý jako někdo hejtující redaktory, radši už přestanu. 
976397
Jó showrunerka toho seriálu Lesley Hedlandová, která dělala tři roky osobní asistentku Harveymu Weinsteinovi, ta má jistě s mysogynií bohaté zkušenosti! :))) Nechci být na tomto webu známý jako někdo hejtující redaktory, radši už přestanu. 
976385
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se