Nevím, jestli jsou Dolby Atmos kina skutečně konkurencí IMAXu. Nedávno jsem byl v Dolby Atmos kině u nás na severu a tak katastrofální projekci jsem dlouho nezažil. Promítali jen zhruba na polovinu plátna, takže to působilo spíš jako domácí projekce než kino. Velké plátno zůstalo prakticky nevyužité a zvuk hrál jen ve stereu místo plnohodnotného prostorového zvuku, ať už 12.1 nebo jaký systém tam mají mít.
Celkově mám pocit, že kvalita Dolby Atmos kin jde dolů. Často už se podle mě pořádně neřeší korekce zvuku ani obrazu, a netýká se to jen menších kin. Podobnou zkušenost jsem měl i v Praze.
dolby atmos
|
reagovat
|

.