Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku VÝPRODEJ! Mikiny MovieZone nyní na Blu-shop.cz se slevou 40 %

příspěvky 1 - 11 Napsat příspěvek
Tak jsem si dvě objednal. :D
977071
Tak jsem si dvě objednal. *:D*
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
Hele mám asi 186 cm a 90 kilo (jo, běhám, abych to shodil!) a nosím pohodlně eLko, takže moje rada takhle. Byť u oblečení preferuju "radši trochu větší, než to mít upnutý kolem neexistujících svalů a six-packu", což možná nevyznává každej :)

Každopádně......... nikdo jste si k mikině nekoupil nějakej film, jsem zklamanej! :D Ty Eastwoodové a Hard Boiled brzo zmizej 8)
976996
Hele mám asi 186 cm a 90 kilo (jo, běhám, abych to shodil!) a nosím pohodlně eLko, takže moje rada takhle. Byť u oblečení preferuju "radši trochu větší, než to mít upnutý kolem neexistujících svalů a six-packu", což možná nevyznává každej *:)* Každopádně......... nikdo jste si k mikině nekoupil nějakej film, jsem zklamanej! *:D* Ty Eastwoodové a Hard Boiled brzo zmizej *8)*
976983
2 0
reagovat
Objednáno, těším se, ale radši jsem teda vzal menší velikost, když jsem viděl délku Lka, tak snad mi bude, kdyžtak budu muset zhubnout :D
976991
Objednáno, těším se, ale radši jsem teda vzal menší velikost, když jsem viděl délku Lka, tak snad mi bude, kdyžtak budu muset zhubnout *:D*
0 0
reagovat
Kluci 190cm a 80kg. jakou velikost mikiny? Lko v šířce 59 je cajk, ale délka 74 mě děsí, vždyť bych to měl až pod vajca (a to je mám sestouplý) ....
976983
Kluci 190cm a 80kg. jakou velikost mikiny? Lko v šířce 59 je cajk, ale délka 74 mě děsí, vždyť bych to měl až pod vajca (a to je mám sestouplý) ....
0 0
reagují: KarelR
reagovat
ja chcem mikinu s vtipom o tom, ako vznikol Slovák!
976978
ja chcem mikinu s vtipom o tom, ako vznikol Slovák!
1 0
reagovat
ten hrnek mám doma jako svátost !!
976975
ten hrnek mám doma jako svátost !!
0 0
reagovat
Mám doma ještě úplně původní tričko z předminulého desetiletí a ještě s původním nickem! :o Jsem vážně starej. :o:D
976974
Mám doma ještě úplně původní tričko z předminulého desetiletí a ještě s původním nickem! *:o* Jsem vážně starej. *:o**:D*
1 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Tiež som vtedy dostal a potom zvyšok rozbil :)
976971
Tiež som vtedy dostal a potom zvyšok rozbil :)
976969
1 0
reagovat
Cival mi jich dal 6, protože se jich chtěl zbavit a nechtělo se mu to tahat celou noc po Praze. 
976969
Cival mi jich dal 6, protože se jich chtěl zbavit a nechtělo se mu to tahat celou noc po Praze. 
2 0
reagují: pepo
reagovat
Jo, ty hrnky... :D
976962
Jo, ty hrnky... *:D*
0 0
reagovat
No jo, ale co my velcí kluci? :'(
976953
No jo, ale co my velcí kluci? :'(
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se