Ta kniha bylo moje největší knižní zklamání za hodně dlouhou dobu, a hlavní hrdnika byla tak nesympatická, že jsem to málem nedočetla.
Doják to teda úplně není, spíš doják v tom smyslu, jak je to špatné.
(pozor, dobrou knihu neplést s "bestsellerem", to se někde dá štempl, a lidi to kupují, ale to neznamená, že je to dobré)
976922
Ta kniha bylo moje největší knižní zklamání za hodně dlouhou dobu, a hlavní hrdnika byla tak nesympatická, že jsem to málem nedočetla.
Doják to teda úplně není, spíš doják v tom smyslu, jak je to špatné.
(pozor, dobrou knihu neplést s "bestsellerem", to se někde dá štempl, a lidi to kupují, ale to neznamená, že je to dobré)
Hlavní problém vidím v těžké prvoplánovitosti předlohy, kde hlavní hrdinka, nespokojená se svým životem, dostane šanci okusit, jak mohl vypadat, kdyby byla v určité fázi učinila jiná rozhodnutí (spoiler: pokud si vybavuji správně, mohla být snad olympioničkou, popstar nebo světově proslulou vědkyní, leč všechny tyto alternativní reality mají též své mouchy - a můžete hádat jednou, jak vše skončí...)
976909
Hlavní problém vidím v těžké prvoplánovitosti předlohy, kde hlavní hrdinka, nespokojená se svým životem, [spoiler]dostane šanci okusit, jak mohl vypadat, kdyby byla v určité fázi učinila jiná rozhodnutí (spoiler: pokud si vybavuji správně, mohla být snad olympioničkou, popstar nebo světově proslulou vědkyní, leč všechny tyto alternativní reality mají též své mouchy - a můžete hádat jednou, jak vše skončí...)[/spoiler]