reaguje na:
hroubek
No, chápu, kam tím míříš, ale pokud jsem někomu dal šanci v několika článcích a recenzích a ten styl mě nebaví a je strašně nesourodý a chaotický, tak tou recenzí prostě neztrácím čas, přečtu si hodnocení a komentáře a jdu dál.
|
reagovat
|

Jednou se na toto období pro žánr bude vzpomínat podobně jako na sedmdesátá léta.