, ale nevadí, já jsem flegmatik.
reaguje na:
filmfanouch
Ok, tak to jsem netušil, že to už změnili. Pro kina jen dobře. Pro diváky někdy .....no
, ale nevadí, já jsem flegmatik.
, ale nevadí, já jsem flegmatik. |
reagovat
|
