reaguje na:
mates44
Užil sis toho Rome a Julii? Něco jsem o tom četla a Lloydův režijní minimalistický styl - kamery, žádné kulisy, žádné kostýmy a šeptání do mikrofonu zní dost pozérsky a otravně. Možná to fungovalo v Sunset Blvd, ale Romea to prý dost zničilo.
|
reagovat
|
.
. Ja s týmto napr. nesúhlasím veľmi. A práve Radcliffe a Garfield už viackrát na plátne dokázali, že sú skvelí herci. Hollanda taký moment ešte len čaká. 
), která bohužel trestuhodně/nespravedlivě zapadla a u publika nezabodovala tolik, jako jiné filmy na totožné téma (viz nepříliš přesvědčivé tržby, totéž Gettysburg). V nejrůznějších seznamech nejlepších válečných filmů všech dob (ať už jej sestavuje kdokoliv) se film samozřejmě pokaždé objeví, protože je to prostě kvalitní kus filmařiny, pokaždé ovšem (čest všem osamoceným výjimkám) až někde ve druhé polovině žebříčku (takových skrytých klenotů v tomhle žánru je ale spousty).