Ono bude stačit, když tu scénu zapracuji na zacatku filmu.
Já, legenda byl dobrý film a bavil mě, sice něco mi tam nesedelo (tekouci voda z vodovodu a podobne), ale budiž.
Ja osobne bych spíš bych uvítal serialovou verzi World War Z (klidně i anime), knížka je úplně boží.
|
reagovat
|


). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 