reaguje na:
crom
Já moc nechápu totální pasivitu českejch řetězců v tomhle případě. Že jsou CinemaCity bezcenný lempli je známo, ale od Cinestaru bych v tomhle ohledu čekal větší iniciativu hrnout tam aspoň nějaký klasiky, kór když Bradáč šéfuje jak Cinestaru, tak Falconu. Na maraton Pána Prstenů / Matrix / SW bych si zašel do kina hrozně rád.
|
reagovat
|


). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 