|
reagovat
|
Diskuze k článku Producenti Tichého místa chystají ambiciózní sci-fi
příspěvky 1 - 3
Napsat příspěvek
Takže další katastrofický film s rodinou v hlavní roli. Meh, nuda, tahle variace už tu byla tisíckrát. Kdyby radši přišli s něčím originálním.

|
reagovat
|
Jéje to zní dobře, tak teď už je zajímavýho rejžu a pořádnýho tahouna. Kdyby si
Braďák nezahrál v Ad Astra (ne že by to bylo podobný, ale jestli má ještě chuť na scífko), hned bych si ho uměl představit.
Braďák nezahrál v Ad Astra (ne že by to bylo podobný, ale jestli má ještě chuť na scífko), hned bych si ho uměl představit.

|
reagují:
davidb
|
reagovat
|
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 31První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 11Shrek 5: Teaser 2

