Možno je to tým, že sa v takých kruhoch už pohybujem menej, ale mám taký pocit, že o True Detective sa nerozpráva absolútne nikde. Strašne mŕtvo je okolo tej tretej série, a to že existuje mi pripomenie len občasný post tu v diskkuzi
|
reagovat
|




