
Nevím, přijde mi úsměvný, že u toho 7 let nikdo neřešil herectví ani Emilie ani Kita, ale jen co se stali slavní, takže začali hrát v dalších věcech, najednou jsou z nich špatní herci, co nezvládají ani ty role, co je proslavily. Jsou úplně v pohodě a předvádí co se po nich chce...
Jako ne. Ale víš jak.


