Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 27501 - 27520 Napsat příspěvek
reaguje na: Godlike
Prozraď, jak hodnotíš herectví z půl vteřinového záběru? :)

Nevím, přijde mi úsměvný, že u toho 7 let nikdo neřešil herectví ani Emilie ani Kita, ale jen co se stali slavní, takže začali hrát v dalších věcech, najednou jsou z nich špatní herci, co nezvládají ani ty role, co je proslavily. Jsou úplně v pohodě a předvádí co se po nich chce... 
704364
Prozraď, jak hodnotíš herectví z půl vteřinového záběru? *:)* Nevím, přijde mi úsměvný, že u toho 7 let nikdo neřešil herectví ani Emilie ani Kita, ale jen co se stali slavní, takže začali hrát v dalších věcech, najednou jsou z nich špatní herci, co nezvládají ani ty role, co je proslavily. Jsou úplně v pohodě a předvádí co se po nich chce... 
704363
9 -13
reagují: DarkSith, Godlike
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Jéžiš já vidim ty dva, na kterých to má celý stát, jak herecky nedávaj skoro ani tenhle záběr (Sophie Turner ani nemluvě) a normálně mi to snižuje ten hype.:D Jako ne. Ale víš jak.:D
704363
Jéžiš já vidim ty dva, na kterých to má celý stát, jak herecky nedávaj skoro ani tenhle záběr (Sophie Turner ani nemluvě) a normálně mi to snižuje ten hype.*:D* Jako ne. Ale víš jak.*:D*
704361
13 -6
reagují: Muf, do_Od
reagovat
První záběry (nejen) z poslední řady GoT ale i Watchmen
704361
[url=https://twitter.com/HBO/status/1082097487438102528]První záběry[/url] (nejen) z poslední řady GoT ale i Watchmen
5 -1
reagují: CAPS_LOCK, Godlike
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Amen. 
704290
Amen. 
704263
1 -1
reagovat
reaguje na: duro
Alice byla na facku už od začátku.
A myslím, že už jsem neviděl ani tu poslední řadu, protože to prostě moc vyčpělo... 
704289
Alice byla na facku už od začátku. A myslím, že už jsem neviděl ani tu poslední řadu, protože to prostě moc vyčpělo... 
704258
1 -4
reagovat
reaguje na: duro

Luther

Hele není to úplně kvalita prvních třech sérií, ale když to vezmu jako samostatnou řadu, tak jsem byl vlastně hodně spokojenej. Ty události prostě po několika letech konečně dospěly do nějakého konce, vše tu kulminovalo a Luther jako postava došel do zlomového bodu. Prostě takový akčnější zúčtování, kdy se vlastně jeho svět na konci rozpadl, protože už tu svou hranici překročil až příliš mnohokrát, aby to dokázal mít stále pod kontrolou. Tahle série byla o tom, že tu kontrolu definitivně ztratil. 

Teď chtějí konečně udělat ten film, což si myslím že je dobře, protože stejně musí nastat nějaké změny a film je docela solidní způsob, jak jich docílit.

Za mě 8/10 
704285
Hele není to úplně kvalita prvních třech sérií, ale když to vezmu jako samostatnou řadu, tak jsem byl vlastně hodně spokojenej. Ty události prostě po několika letech konečně dospěly do nějakého konce, vše tu kulminovalo a Luther jako postava došel do zlomového bodu. [spoiler]Prostě takový akčnější zúčtování, kdy se vlastně jeho svět na konci rozpadl, protože už tu svou hranici překročil až příliš mnohokrát, aby to dokázal mít stále pod kontrolou. Tahle série byla o tom, že tu kontrolu definitivně ztratil.  [/spoiler]Teď chtějí konečně udělat ten film, což si myslím že je dobře, protože stejně musí nastat nějaké změny a film je docela solidní způsob, jak jich docílit. Za mě 8/10 
Luther
704258
1 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:o:o:o
704281
*:o**:o**:o*
704278
1 -2
reagovat
Ta young Margot. se jmejuje Emma Mackey a podle vseho je to jeji prvotina link
704278
Ta young Margot. se jmejuje [b]Emma Mackey[/b] a podle vseho je to jeji prvotina http://www.instagram.com/emmatmackey/
1 -1
reagují: xxendxx
reagovat
Charlie Bartlet byla z prstu vycucana nuda, ale tohle vypada skvele.... a kde Margot neni skvela?
704276
Charlie Bartlet byla z prstu vycucana nuda, ale tohle vypada skvele.... a kde Margot neni skvela?
0 0
reagovat

Sex Education

Uz to probehlo i na TVZone, ale ten trailer je proste super, ma to takovej Charlie Bartlett feel, motyl Assa tentokrat vubec nevadi a ta bloncka s piercingem je (a bude) super. Pokud jste nevideli, mrknete link
704273
Uz to probehlo i na TVZone, ale ten trailer je proste super, ma to takovej Charlie Bartlett feel, motyl Assa tentokrat vubec nevadi a ta bloncka s piercingem je (a bude) super. Pokud jste nevideli, mrknete http://www.youtube.com/watch?v=o308rJlWKUc
Sex Education
1 -1
reagovat
reaguje na: duro
Tak ono cokoliv po prvni rade bylo slaby odvar, treti jsem snad nedokoukal a ted cumim, ze byla nejaka 4. 
704272
Tak ono cokoliv po prvni rade bylo slaby odvar, treti jsem snad nedokoukal a ted cumim, ze byla nejaka 4. 
704258
2 0
reagovat
reaguje na: duro
tohle klise me fakt bavi, :D nejpitomejsi zanr ma genia jako hlavniho hrdinu. :D radsi se podivejte na p'tit quinquin lidicky 8)
704265
tohle klise me fakt bavi, *:D* nejpitomejsi zanr ma genia jako hlavniho hrdinu. *:D* radsi se podivejte na p'tit quinquin lidicky *8)*
704258
2 -6
reagovat
Luther zSherlockovatel ..
704263
Luther zSherlockovatel ..
2 -1
reagují: verbst
reagovat

LUTHER s05

No páni, to bolo zlé. :D Ale akože veľmi. Matne si spomínam, že Luther začínal ako sofistikovaný, typicky britský seriál o detektívovi s geniálnym mozgom. V novej 4-dielnej sezóne nie je asi ani jeden okamih, kde by ten mozog použil. Neustále niekam behá, skáče, za škrípania gúm vyberá zákruty, mláti ľudí a dokonca strieľa. To všetko preto, aby neustále zachraňoval nejakých unesených ľudí, ktorých je v priebehu deja asi 7, v podstate sa tam okrem unášania a zachraňovania nedeje nič iné.

Nakoniec jediný, kto nebol unesený, som zostal ja.

A Alice je tu otravná ako pleseň v kúpelke.
704258
No páni, to bolo zlé. :D Ale akože veľmi. Matne si spomínam, že Luther začínal ako sofistikovaný, typicky britský seriál o detektívovi s geniálnym mozgom. V novej 4-dielnej sezóne nie je asi ani jeden okamih, kde by ten mozog použil. Neustále niekam behá, skáče, za škrípania gúm vyberá zákruty, mláti ľudí a dokonca strieľa. To všetko preto, aby neustále zachraňoval nejakých unesených ľudí, ktorých je v priebehu deja asi 7, v podstate sa tam okrem unášania a zachraňovania nedeje nič iné. Nakoniec jediný, kto nebol unesený, som zostal ja. A Alice je tu otravná ako pleseň v kúpelke.
LUTHER s05
6 -4
reagují: verbst, do_Od, speta.jr, GuidoA.
reagovat
reaguje na: Krasa
Jo, tak teď jsem to taky dokoukal a bavilo to hodně :+
704256
Jo, tak teď jsem to taky dokoukal a bavilo to hodně *:+*
703961
0 -1
reagovat

You S1

I na druhý zhlédnutí nejzábavnější seriál 2018.

Zdaleka ne nejlepší.

Ale děsně užívací, moderní a s Pennem Badgleym, kterej je tam zatraceně skvělej! :+
703961
I na druhý zhlédnutí nejzábavnější seriál 2018. Zdaleka ne nejlepší. Ale děsně užívací, moderní a s Pennem Badgleym, kterej je tam zatraceně skvělej! *:+*
You S1
1 -1
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: verbst
Ne, jede to pořád stejně, akorát příběhově je to čím dál větší bordel. 
703940
Ne, jede to pořád stejně, akorát příběhově je to čím dál větší bordel. 
703921
1 0
reagovat

Orville 2x01

Bylo to uplne (ale vazne uplne) o ho_ne, ale porad me to strasne bavi.
703931
Bylo to uplne (ale vazne uplne) o ho_ne, ale porad me to strasne bavi.
Orville 2x01
1 -2
reagovat
The Haunting of Hill House - Tak přikovanej, že jsem nestihnul ani vnímat ten kamerovej balet v šestym díle.

PS: Jak se v diskuzi pod Ant manem 2 řešilo, co pouštět v kruhu rodinném, co uspěje a co ne, včera máma povídá, ať jim na tom HBO GO pustim něco dobrýho. Hodil jsem jim tam „Pustinu“ a překvapivě to dali vlastně na jeden zátah do 3 ráno :D
703929
[b]The Haunting of Hill House - [/b]Tak přikovanej, že jsem nestihnul ani vnímat ten kamerovej balet v šestym díle. PS: Jak se v diskuzi pod Ant manem 2 řešilo, co pouštět v kruhu rodinném, co uspěje a co ne, včera máma povídá, ať jim na tom HBO GO pustim něco dobrýho. Hodil jsem jim tam „Pustinu“ a překvapivě to dali vlastně na jeden zátah do 3 ráno *:D*
3 -3
reagovat
reaguje na: verbst
Je to super. Těch pár dílů uteče jak voda
703926
Je to super. Těch pár dílů uteče jak voda
703921
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se