Bodyguard
Jako je to fajn, ale zrychlí se nějak tempo znatelněji oproti prvním dvěma dílům?
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
speta.jr
|
reagovat
|


|
reagovat
|
ale aj tak som sa na tom dost vyhaluzil.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
earthworm
|
reagovat
|
|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Všechno má dynamiku, styl, všichni tančí, zpívají, dialogy naduté až k prasknutí humorem a ironií. Choreografie a střih je ještě o kousek lepší než v první sérii, více propletenější a skvěle na sebe navazují
.
|
reagovat
|