Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 27581 - 27600 Napsat příspěvek
the best tv of 2018:
 
mam v planu: bojack horseman, better call saul, killing eve, the little drummer girl, succession, ...

zatim sem si uzil akorat atlantu.
702243
[url=https://tv.avclub.com/the-best-tv-of-2018-1830885588]the best tv of 2018:[/url]   mam v planu: bojack horseman, better call saul, killing eve, the little drummer girl, succession, ... zatim sem si uzil akorat atlantu.
1 0
reagují: HAL, xxendxx
reagovat

The Disenchantment

Nebavily mne ani postavy, ani jednotlivé příběhy, ani zasazení, ani vtipy a vlastně nevím, jestli mne bavilo vůbec něco. Svoje fanoušky to určitě bude mít, ale nemyslím si, že zrovna ty, jenž fandí Simpsonům či Futuramě, což jsem třeba já. Ona i ta stylizace mi přišla lehce lacinější (ať už byla účelová či ne), než u dvou starších Groeningovo výtvorů. Kolikrát jsem se upřímně zasmál bych dokázal spočítat na prstech jedný ruky. :-
702174
Nebavily mne ani postavy, ani jednotlivé příběhy, ani zasazení, ani vtipy a vlastně nevím, jestli mne bavilo vůbec něco. Svoje fanoušky to určitě bude mít, ale nemyslím si, že zrovna ty, jenž fandí Simpsonům či Futuramě, což jsem třeba já. Ona i ta stylizace mi přišla lehce lacinější (ať už byla účelová či ne), než u dvou starších Groeningovo výtvorů. Kolikrát jsem se upřímně zasmál bych dokázal spočítat na prstech jedný ruky. *:-*
The Disenchantment
3 -1
reagovat
reaguje na: Sigi
Imho je to lepsi s filmama... A hnedka ten prvni je hodne fajn detektivka :)
702109
Imho je to lepsi s filmama... A hnedka ten prvni je hodne fajn detektivka :)
702108
1 -1
reagovat

Jack Irish

Díky za tip. Je nutné se pouštět do těch samostatných filmů nebo můžu rovnou naskočit do seriálu aniž by mi něco důležitého uteklo? :)
702108
Díky za tip. Je nutné se pouštět do těch samostatných filmů nebo můžu rovnou naskočit do seriálu aniž by mi něco důležitého uteklo? *:)*
Jack Irish
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Napodiv tie 6-dielne série potom sú výrazne lepšie a zábavnejšie ako tie tri samostatné filmy (hoci aj tie sú fajn).
702097
Napodiv tie 6-dielne série potom sú výrazne lepšie a zábavnejšie ako tie tri samostatné filmy (hoci aj tie sú fajn).
702093
1 -1
reagovat

Jack Irish

Mam za sebou ten prvni pilotni film a jsem velmi spokojenej. Pribeh sice neobjevnej, ale Guy Pearce tradicne bozi a ta blondata novinarka hot hot hot...
702093
Mam za sebou ten prvni pilotni film a jsem velmi spokojenej. Pribeh sice neobjevnej, ale Guy Pearce tradicne bozi a ta blondata novinarka hot hot hot...
Jack Irish
2 -1
reagují: duro
reagovat
reaguje na: Axis
Toto kdyby tehdy udelala Rowlingova, tak ji ukamenuji... Ocas liny... Je fakt, ze King Temnou vez taky neuspechal, ale to nebyl takový fenomen...
701964
Toto kdyby tehdy udelala Rowlingova, tak ji ukamenuji... Ocas liny... Je fakt, ze King Temnou vez taky neuspechal, ale to nebyl takový fenomen...
701939
2 -1
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Když už mi ten tlustej wiener nenapíše jak to skončí, tak to chci aspoň vidět. 
701939
Když už mi ten [url=https://youtu.be/qSXs-qafa5s]tlustej wiener[/url] nenapíše jak to skončí, tak to chci aspoň vidět. 
701919
5 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: TedGeorge

GoT

To ještě nikoho nepřestalo bavit?
701919
To ještě nikoho nepřestalo bavit?
GoT
701855
3 -15
reagují: Axis
reagovat

Game of Thrones season 8 teaser

Jako fakt... link
701855
Jako fakt... http://www.youtube.com/watch?v=NspqGM0DbbQ
Game of Thrones season 8 teaser
6 -2
reagují: Jamajcan
reagovat

F is for family

1. seria 7-8/10
2. seria 9/10
701786
1. seria 7-8/10 2. seria 9/10
F is for family
1 -1
reagovat

Orville 2. sezóna trailer

701713
http://www.youtube.com/watch?v=MFtwgO6W5Sg
Orville 2. sezóna trailer
6 -2
reagovat
reaguje na: duro
Akorát jsi mi vyběhnul na csfd a šel jsem se podívat, jestli už jsi psal semka :D
Guy Pearce je borec a celý to zní lákavě... Takže se k tomu možná dostanu tak za pět let. Klasika :D
701598
Akorát jsi mi vyběhnul na csfd a šel jsem se podívat, jestli už jsi psal semka *:D* Guy Pearce je borec a celý to zní lákavě... Takže se k tomu možná dostanu tak za pět let. Klasika *:D*
701596
0 -1
reagovat

Doctor Who

...konečně skvělá epizoda 11 série (devátá). Ty odkazy na pohádky, závan moffatovského poetismu. Najednou i ta Joddie byla svá. Pokračujme prosím takto...
701597
...konečně skvělá epizoda 11 série (devátá). Ty odkazy na pohádky, závan moffatovského poetismu. Najednou i ta Joddie byla svá. Pokračujme prosím takto...
Doctor Who
1 0
reagovat

Jack Irish

Ak to ešte náhodou nesledujete, tak musíte. Najpohodovejšia tv detektívka široko-ďaleko. Tri celovečeráky a dve série po 6 dielov. Guy Pearce je tam úplne skvelý, ale aj všetky ostatné postavy a postavičky. Práve s tým finišujem a je to čoraz nákazlivejšie, veľmi vtipné, ale zároveň aj solídne vystavané prípady a občas celkom výživný krvák.
701596
Ak to ešte náhodou nesledujete, tak musíte. Najpohodovejšia tv detektívka široko-ďaleko. Tri celovečeráky a dve série po 6 dielov. Guy Pearce je tam úplne skvelý, ale aj všetky ostatné postavy a postavičky. Práve s tým finišujem a je to čoraz nákazlivejšie, veľmi vtipné, ale zároveň aj solídne vystavané prípady a občas celkom výživný krvák.
Jack Irish
3 -2
reagují: verbst
reagovat

The Good Fight

Pustil jsem se do druhý řady a fičí to teda parádně. 
To nejlepší z The Good Wife ale takový říznější, s míň hluchejma mistama a celkově asi možná i nakonec trochu lepší. 
701456
Pustil jsem se do druhý řady a fičí to teda parádně.  To nejlepší z The Good Wife ale takový říznější, s míň hluchejma mistama a celkově asi možná i nakonec trochu lepší. 
The Good Fight
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Protože Kostěj.

Ještě 6-7 příspěvků a zmizí to na další stránce.
701423
Protože Kostěj. Ještě 6-7 příspěvků a zmizí to na další stránce.
701419
1 -1
reagovat
Proc mam tuhle diskuzi porad roztahlou, jak Paris Hilton nohy?
701419
Proc mam tuhle diskuzi porad roztahlou, jak Paris Hilton nohy?
2 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Vardant
Nevím, no.
Jsem zvědavej, jak to dopadne... 
Jako k životu a k dobrýmu seriálu eRko nepotřebuju, ale zrovna tady mi to přišlo hrozně ten rating v pohodě. 
701405
Nevím, no. Jsem zvědavej, jak to dopadne...  Jako k životu a k dobrýmu seriálu eRko nepotřebuju, ale zrovna tady mi to přišlo hrozně ten rating v pohodě. 
701402
0 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Okamžite si pozri daredevila 1, 2 potom punishera a nakoniec tretieho daredevila! A nechcem počuť výhovorky :D
701403
Okamžite si pozri daredevila 1, 2 potom punishera a nakoniec tretieho daredevila! A nechcem počuť výhovorky *:D*
701395
2 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se