\ellowstone
nejak nechapu ten pozerskej hate na posledni epizodu....cekal jsem bidu, ale prislo mi to naprosto v pohode, konzistentni se zbytkem serie...
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
Milosh
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
to už je fakt k smíchu..navíc málo Costnera |
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
kubqo
|
reagovat
|