Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 29501 - 29520 Napsat příspěvek

The End of the F***ing World

Asi to risknem, vzhľadom na to, že to nemá 5456987 hodín ako ďalšie seriály. Je šanca, že mi to sadne? 
671775
Asi to risknem, vzhľadom na to, že to nemá 5456987 hodín ako ďalšie seriály. Je šanca, že mi to sadne? 
The End of the F***ing World
2 0
reagovat
the end of the f***ing world 
5/10 - jedinej moment kdy sem se zasmal bylo az na konci u ''stop quoting yourself''

utopia s01
7/10 - skoro osm. neil maskell je muj oblibenec. ma to skvelej soundtrack. co by s tim udelal david fincher by me zajimalo vic jak jeho mindhunter (7/10).
671765
the end of the f***ing world  5/10 - jedinej moment kdy sem se zasmal bylo az na konci u [spoiler]''stop quoting yourself''[/spoiler] utopia s01 7/10 - skoro osm. neil maskell je muj oblibenec. ma to skvelej soundtrack. co by s tim udelal david fincher by me zajimalo vic jak jeho mindhunter (7/10).
0 0
reagovat

The End Of The F***ing World

Tiež som to celé včera naraz skukol a fakt je to divné. Ja to ani neviem žánrovo zaradiť. Asi sa mi to páčilo? ALe neviem prečo. Len tie posledné 2 epizódy už išli dolu podľa mňa.
671693
Tiež som to celé včera naraz skukol a fakt je to divné. Ja to ani neviem žánrovo zaradiť. Asi sa mi to páčilo? ALe neviem prečo. Len tie posledné 2 epizódy už išli dolu podľa mňa.
The End Of The F***ing World
0 0
reagovat
reaguje na: Axis
Soundtrack je fakt boží. Hlavně tak kombinace oldschool hitů. 
671684
Soundtrack je fakt boží. Hlavně tak kombinace oldschool hitů. 
671683
1 0
reagovat

The End Of The F***ing World

Kůůůrva to je tak divně dobrý....a tím bych uzavřel recenzi. 8/10.....a má to supr soundtrack.
671683
Kůůůrva to je tak divně dobrý....a tím bych uzavřel recenzi. 8/10.....a má to supr [url=https://open.spotify.com/user/jonaent/playlist/5vRiuV5KVkxAOh8qizKGsC#_=_]soundtrack[/url].
The End Of The F***ing World
1 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: kubqo
Uprising je parádní.
671678
Uprising je parádní.
671666
0 0
reagovat
reaguje na: kubqo
tvoj prvy rozumny komentar za poslednu dobu :)) :D
671675
tvoj prvy rozumny komentar za poslednu dobu *:))* *:D*
671666
1 0
reagovat
reaguje na: kubqo
je to supr, nedavno sem to daval podruhe..ale nasere to zariznuti po prvni serce
671668
je to supr, nedavno sem to daval podruhe..ale nasere to zariznuti po prvni serce
671666
1 0
reagovat
Každý rok si aspoň raz pripomeniem že TRON je furt najlepší film po audiovizuálnej stránke. Dnes bol ten deň. A tak ma napadlo, že takto s odstupom času čo hovoríte na Tron Uprising? Stojí to za to? Alebo je to skôr pre deti.
671666
Každý rok si aspoň raz pripomeniem že TRON je furt najlepší film po audiovizuálnej stránke. Dnes bol ten deň. A tak ma napadlo, že takto s odstupom času čo hovoríte na [b]Tron Uprising[/b]? Stojí to za to? Alebo je to skôr pre deti.
5 0
reagují: TrDLo, SteKi, dreamy
reagovat

dabing street 1x01

těšil jsem se na to, ale tohle byla naprosto nekoukatelná plejáda trapnosti a křeče
671663
těšil jsem se na to, ale tohle byla naprosto nekoukatelná plejáda trapnosti a křeče
dabing street 1x01
0 0
reagovat

The End of the F***ing World

Dokoukáno. Mám z tohoto seriálu velkou radost, jelikož je jiný. Je to příjemně ujetý, netradiční, vtipný a oba hlavní hrdinové jsou dost zajímavý a jejich myšlenkové pochody je radost sledovat. 
671412
Dokoukáno. Mám z tohoto seriálu velkou radost, jelikož je jiný. Je to příjemně ujetý, netradiční, vtipný a oba hlavní hrdinové jsou dost zajímavý a jejich myšlenkové pochody je radost sledovat. 
The End of the F***ing World
1 0
reagovat
reaguje na: duro
Ale dost, homosexuala ze me neudelate.
671406
Ale dost, homosexuala ze me neudelate.
671405
0 -1
reagovat
reaguje na: JohnyD
Na toto sa ohromne teším. Broen je možno najlepšia severská TV detektívka, ale Trapped je len veľmi tesne v závese. Prvá sezóna mala skvelú zápletku aj rozuzlenie.
671405
Na toto sa ohromne teším. Broen je možno najlepšia severská TV detektívka, ale Trapped je len veľmi tesne v závese. Prvá sezóna mala skvelú zápletku aj rozuzlenie.
671392
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
První řadu mám pořád na e-disku a nic a nic... Dost, končím s internetem a začínám dohánět seriýly:D
671399
První řadu mám pořád na e-disku a nic a nic... Dost, končím s internetem a začínám dohánět seriýly*:D*
0 0
reagovat
reaguje na: JohnyD

JohnyD

Taky te miluju
671393
Taky te miluju
JohnyD
671392
1 -1
reagovat

Trapped 2

Prvé zábery  link už na jeseň. 8)
671392
Prvé zábery  http://www.ruv.is/frett/ofaerd-snyr-aftur-i-haust už na jeseň. *8)*
Trapped 2
0 0
reagují: duro, TedGeorge
reagovat

Black Mirror

3x04 - Pěkné, retro, milé... Ale 4x04 mě prostě bavilo víc.
3x05 - Nejhorší díl... Strašná nuda, otřesné prostředí, naprosto nesympatická sebranka a vyústění o ničem... 
671391
3x04 - Pěkné, retro, milé... Ale 4x04 mě prostě bavilo víc. 3x05 - Nejhorší díl... Strašná nuda, otřesné prostředí, naprosto nesympatická sebranka a vyústění o ničem... 
Black Mirror
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Tak hlavne je naprosto v poradku milovat hlavni hrdinku... Ma 25 v realu, ufff:D Kazdopadne je to ten serial, kde postavy delaji presne to, co chce udelat obcas nekdo z nas, ale nema na to koule - zakonceni s otcem, navsteva bistra, telefon:D
671342
Tak hlavne je naprosto v poradku milovat hlavni hrdinku... Ma 25 v realu, ufff*:D* Kazdopadne je to ten serial, kde postavy delaji presne to, co chce udelat obcas nekdo z nas, ale nema na to koule - zakonceni s otcem, navsteva bistra, telefon*:D*
671339
1 0
reagovat

Broen 4x02

Tak uz zase narez :+:+:+
671340
Tak uz zase narez *:+**:+**:+*
Broen 4x02
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Hned ako to tu vcera hroubek spomenul, tak som to pozrel cele naraz a teda nech si kazdy mysli co chce, no podla mna je to super:D:+ ja mam taketo kraviny strasne rad.  
671339
Hned ako to tu vcera hroubek spomenul, tak som to pozrel cele naraz a teda nech si kazdy mysli co chce, no podla mna je to super*:D**:+* ja mam taketo kraviny strasne rad.  
671337
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se