Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 29561 - 29580 Napsat příspěvek
reaguje na: Sam.Vimes
Další věc je, proč by ten systém jako neměl nějaké bezpečnostní prvky, aby k tomuhle nedošlo? Proč měl ten update ve hře fyzickou podobu a jak přišel o admin práva?
Aspoň to cameo to na konci zachránilo.
670436
[spoiler]Další věc je, proč by ten systém jako neměl nějaké bezpečnostní prvky, aby k tomuhle nedošlo? Proč měl ten update ve hře fyzickou podobu a jak přišel o admin práva?[/spoiler] Aspoň to cameo to na konci zachránilo.
670423
0 0
reagovat
reaguje na: Vardant
V čem konkrétně?

Já jsem si říkal, proč se Plemmons nemohl nalogovat zpátky rovnou do lodi nebo proč se tam nemohl teleportovat (když má admin přístup) nebo si zrychlit tu stíhačku nebo to vypnout/rebootovat/odhlásit se a vypnout to nebo proč se vlastně ty NPC nevypínají když je hra vypnutá a asi hlavní otázka - proč by potřeboval ty vzorky DNA, nemělo by stačit je mít naskenovaný 1x a mít ty zdrojový data v počítači?

Ale pak jsem se na to vybodnul a prostě to akceptoval, že ten systém prostě funguje (a nefunguje) přesně tak, jak je to tam ukázaný.
670423
V čem konkrétně? [spoiler]Já jsem si říkal, proč se Plemmons nemohl nalogovat zpátky rovnou do lodi nebo proč se tam nemohl teleportovat (když má admin přístup) nebo si zrychlit tu stíhačku nebo to vypnout/rebootovat/odhlásit se a vypnout to nebo proč se vlastně ty NPC nevypínají když je hra vypnutá a asi hlavní otázka - proč by potřeboval ty vzorky DNA, nemělo by stačit je mít naskenovaný 1x a mít ty zdrojový data v počítači? Ale pak jsem se na to vybodnul a prostě to akceptoval, že ten systém prostě funguje (a nefunguje) přesně tak, jak je to tam ukázaný.[/spoiler]
670392
0 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Muf
No námět dobrý, ale ten závěr mi přišel dost nelogický.
670392
No námět dobrý, ale ten závěr mi přišel dost nelogický.
670367
0 0
reagují: Sam.Vimes
reagovat

Black Mirror s04e01

9/10
670367
9/10
Black Mirror s04e01
0 0
reagují: Vardant
reagovat
Letos jsem videl jen:
GoT (mirne zklamani, ale to inferno na bitevnim poli se dalo srovnat s bitvou Bastardu)
Ashe (lepsi, nez prvni rada, neskutecna zabava)
Ricka a Mortyho (mirna pachut po poslednim dile, jinak spokojenost)
South Park (jsem rad, ze byl skoro kazdy dil o necem jinem - duchodci TOP za posledni dobu)
Pustina (jediny serial letos, kdy jsem fakt odpocitaval dny do dalsiho dilu, strasne dobre a Dusek je pan herec)
Westworld (bavilo me to, ale vrchol byl "What door" a pak to nic uz neprekonalo)
Good Behavior (bozi soundtrack, ale druha rada me neba)
A pak jsem vlastne nic jineho nedosledoval:D 
670366
Letos jsem videl jen: GoT (mirne zklamani, ale to inferno na bitevnim poli se dalo srovnat s bitvou Bastardu) Ashe (lepsi, nez prvni rada, neskutecna zabava) Ricka a Mortyho (mirna pachut po poslednim dile, jinak spokojenost) South Park (jsem rad, ze byl skoro kazdy dil o necem jinem - duchodci TOP za posledni dobu) Pustina (jediny serial letos, kdy jsem fakt odpocitaval dny do dalsiho dilu, strasne dobre a Dusek je pan herec) Westworld (bavilo me to, ale vrchol byl "What door" a pak to nic uz neprekonalo) Good Behavior (bozi soundtrack, ale druha rada me neba) A pak jsem vlastne nic jineho nedosledoval*:D* 
0 0
reagovat
reaguje na: gaboo
On ji vydal už asi před třemi týdny ?):D...
670349
On ji vydal už asi před třemi týdny *?)**:D*...
670347
0 0
reagovat
reaguje na: gaboo
Stale nevidel. Robil som zaciatkom decembra....je vo filmovej diskusii
670348
Stale nevidel. Robil som zaciatkom decembra....je vo filmovej diskusii
670347
0 0
reagují: gaboo
reagovat
reaguje na: pepo
podepisuju se :D
a dal si inak uz mindhuntera?
a furt cakam na tvoju filmovu topku, ci uz si urobil?
670347
podepisuju se *:D* a dal si inak uz mindhuntera? a furt cakam na tvoju filmovu topku, ci uz si urobil?
670344
1 0
reagují: KARLOS, pepo
reagovat
Moja serialova topka 
------------------------- :D:D:D:D
670344
Moja serialova topka  ------------------------- *:D**:D**:D**:D*
4 -2
reagují: gaboo
reagovat
Taky přidávám svoji letošní topku.
1) Game of thrones S7
2) Mindhunter
3) Better Call Saul S3
4) Ozark
5) Man Seeking Woman S3
6) Mr. Robot S3
7) Leftovers S3
8) Stranger Things S2
9) DARK
10) Big Little Lies

Řadil jsem to podle toho jak mě ty seriály bavily a jak moc jsem se těšil na nové díly. Je to výběr ze 30 seriálu co jsem letos viděl. Letos jsem skoro viděl víc seriálů než filmů :)
670336
Taky přidávám svoji letošní topku. 1) Game of thrones S7 2) Mindhunter 3) Better Call Saul S3 4) Ozark 5) Man Seeking Woman S3 6) Mr. Robot S3 7) Leftovers S3 8) Stranger Things S2 9) DARK 10) Big Little Lies Řadil jsem to podle toho jak mě ty seriály bavily a jak moc jsem se těšil na nové díly. Je to výběr ze 30 seriálu co jsem letos viděl. Letos jsem skoro viděl víc seriálů než filmů *:)*
2 0
reagovat
1. Twin Peaks s03
2. Bojack Horseman s04
3. Doctor Who s10
4. American Vandal s01
5. Ducktales s01
6. - 7. Fargo s03 + Girls s06
8. Big Little Lies s01

asi jsem toho hodně zapomněl + doháním Babylon Berlin a Godless
670334
1. Twin Peaks s03 2. Bojack Horseman s04 3. Doctor Who s10 4. American Vandal s01 5. Ducktales s01 6. - 7. Fargo s03 + Girls s06 8. Big Little Lies s01 asi jsem toho hodně zapomněl + doháním Babylon Berlin a Godless
0 -1
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Tak. Miluju ten serial.
670323
Tak. Miluju ten serial.
670319
0 0
reagovat

The Orville

S1EP12
posledna cast super
670319
S1EP12 posledna cast super
The Orville
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: vZeč
Jako český král fandů GoT říkám ....   slušně ....   máš smůlu .. haha
670309
Jako český král fandů GoT říkám ....   slušně ....   máš smůlu .. haha
670303
0 -3
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Jakozto velky fanda GoT rikam.... tfuuuj :D
670303
Jakozto velky fanda GoT rikam.... tfuuuj *:D*
670297
2 0
reagují: Ravenhorn
reagovat
U mě to je se žebříkem seriálu asi takhle...

1. GoT S7 -  pak asi jeden světelný rok a začínají další seriály :D
670297
U mě to je se žebříkem seriálu asi takhle... 1. GoT S7 -  pak asi jeden světelný rok a začínají další seriály *:D*
0 -6
reagují: vZeč
reagovat
reaguje na: MarvinP
Jednou pozdě v noci jsem to z hecu chtěl zkusil a usnul po půl hodině. Nebylo to špatný, ale nemám ani potřebu to dokoukávat. Ten seriál působí dost nevýrazně, něco jako The OA v roce, kdy vyšly Stranger Things. Letos bylo holt plno jiných lepších věcí ;)
670248
Jednou pozdě v noci jsem to z hecu chtěl zkusil a usnul po půl hodině. Nebylo to špatný, ale nemám ani potřebu to dokoukávat. Ten seriál působí dost nevýrazně, něco jako The OA v roce, kdy vyšly Stranger Things. Letos bylo holt plno jiných lepších věcí *;)*
670245
0 0
reagovat
link

Tak dnes je to 30 let, kdy měl premiéru seriál mého dětství.

btw. já byl Leonardo :D
670246
https://www.youtube.com/watch?v=nNa2Fr6CA0E Tak dnes je to 30 let, kdy měl premiéru seriál mého dětství. btw. já byl Leonardo *:D*
2 0
reagovat
hej, fakt nikdo Dark? Ani v dobrým ani ve zlým? Čekal jsem, že z toho seriálu bude alespoň malý flame tady. Rozporuplnej je na to dost.
670245
hej, fakt nikdo Dark? Ani v dobrým ani ve zlým? Čekal jsem, že z toho seriálu bude alespoň malý flame tady. Rozporuplnej je na to dost.
0 0
reagují: do_Od
reagovat

El Chapo S2

 7-8/10
670217
 7-8/10
El Chapo S2
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se