|
reagovat
|
Diskuzní fórum SERIÁLY
příspěvky 30601 - 30620
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 1530
- 1531
- 1532
- .
- 3346
- 3347
Ozark
Sleduje někdo? Mám za sebou dva díly a zatím dost pozitivní dojmy. Občas to trochu skřípe, ale jako o něco méně propracovaný Breaking Bad to funguje skvěle. Bateman se v rolích korporátních hajzlů našel, stejně dobrej jak v The Gift.
|
reagovat
|
Já se těšil, když kuchli sněha, že ženy kompletně přebírají westeros a schyluje se k velké "bitches only" párty, aneb všechny mrchy proti cool
zombikovi. Co ho probudili, jsem vyhozenej z konceptu.
zombikovi. Co ho probudili, jsem vyhozenej z konceptu.
|
reagovat
|
Ex-SOLDIER
Theona jsem poznal, Jona jsem poznal, ale kdo je ten mládenec s brýlemi? 

|
reagovat
|
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 24První dojmy: komiksovka Supergirl 22Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea? 16Sláva: V.I.M. 16Supergirl: Recenze 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 8Téma: V čem jsou filmy Posedlost a Backrooms výjimečné? 6Víkendový výplach #877 o Star Wars a Stranger Things 6Do Karlových Varů míří Dustin Hoffman, Juliette Binoche nebo Harvey Keitel






ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu