"Freddy, Jason, Chucky, Michael, Ghostface, Leatherface"… takhle článek začíná...
i ten Pach krve (myslím jedničku) byl víc fajn ;-)
u The Collectoru i HLAD říká, že o nic extra nešlo a já s tím souhlasím... a to "monstrum" je zapomenutelné, nedal bych ho určitě do TOP 7...ale sto lidí, sto chutí...
SocialniPripad
|
reagovat
|

). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 