Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36441 - 36460 Napsat příspěvek

House of Cards

Prvních 4 nebo 5 dílů je super, ale zbytek mi připadal nějak "přitažený za vlasy". 7.5/10
607090
Prvních 4 nebo 5 dílů je super, ale zbytek mi připadal nějak "přitažený za vlasy". 7.5/10
House of Cards
0 0
reagovat

Chicago Fire

Jsem měkota. Normálně jsem se dneska dojal.
Ten seriál je pecka.
607085
Jsem měkota. Normálně jsem se dneska dojal. Ten seriál je pecka.
Chicago Fire
0 0
reagovat
aha, zdali sa mi nekonecne, ale som rad ze sme sa pochopili:)
607082
aha, zdali sa mi nekonecne, ale som rad ze sme sa pochopili:)
0 0
reagovat
Homeland ma 12 dilu, Walking Dead 16.
24 dilu na sezonu ma Castle, Supernatural a nejake dalsi.

Doufam, ze to bude tak 12 dilu, ale pokud to bude epizodni, cili co epizoda, to pripad, tak to bude mit dle mne tendenci jit k tem 24.
607081
Homeland ma 12 dilu, Walking Dead 16. 24 dilu na sezonu ma Castle, Supernatural a nejake dalsi. Doufam, ze to bude tak 12 dilu, ale pokud to bude epizodni, cili co epizoda, to pripad, tak to bude mit dle mne tendenci jit k tem 24.
0 0
reagovat
Neviete, ci to ma byt intenzivna miniseria v style Dexter/Boardwalk Empire, alebo to budu natahovat na 24 dielov ako Homeland a WD?
607080
Neviete, ci to ma byt intenzivna miniseria v style Dexter/Boardwalk Empire, alebo to budu natahovat na 24 dielov ako Homeland a WD?
0 0
reagovat

Almost human

Zatím nadšení. :+
Je to hodně zábavná záležitost, ústřední dvojka funguje a Urban vládne (Dredd bez helmy). Po ukázce na seriál jsem tomu moc nevěřil, ale šlape to dobře jako scifi detektivka (ne kriminálka!). Osobně se mi líbí, že se zaměřují na kontroverzi mezi lidmi a roboty, ale není to nevyčerpatelná studnice, což by mohl být problém do budoucna.
607078
Zatím nadšení. *:+* Je to hodně zábavná záležitost, ústřední dvojka funguje a Urban vládne (Dredd bez helmy). Po ukázce na seriál jsem tomu moc nevěřil, ale šlape to dobře jako scifi detektivka (ne kriminálka!). Osobně se mi líbí, že se zaměřují na kontroverzi mezi lidmi a roboty, ale není to nevyčerpatelná studnice, což by mohl být problém do budoucna.
Almost human
0 0
reagovat
Já to dal za odpoledne. Výborná kulisa k vaření a pak k jídlu a pak k pití. Fakt příjemná seriálová jednohubka.
607076
Já to dal za odpoledne. Výborná kulisa k vaření a pak k jídlu a pak k pití. Fakt příjemná seriálová jednohubka.
0 0
reagovat
Sam: Souhlasim. Pred par lety jsem o to uplne nahodou zavadil na Hulu a behem 2 dnu bylo bohuzel po vsem :(
607075
Sam: Souhlasim. Pred par lety jsem o to uplne nahodou zavadil na Hulu a behem 2 dnu bylo bohuzel po vsem :(
0 0
reagovat

ALMOST HUMAN s01e02

WOW!!!

Nechcem to veľmi zveličovať, ale toto bola jedna z naj televíznych epizód tohto roka, vyššie by som dal asi len niečo z finále BB. Z tohto seriálu sa nám vyvíja fajnová sci-fi detektívka, ktorá nie je taká temná, ako by tie bladerunnerovské kulisy potrebovali, ale o to viac je zábavná a v tejto časti nečakane emocionálna. Navyše je zápletka fakt založená na sci-fi prvku, takže je to čistá žánrovečka. Vysoko odporúčam!
607073
WOW!!! Nechcem to veľmi zveličovať, ale toto bola jedna z naj televíznych epizód tohto roka, vyššie by som dal asi len niečo z finále BB. Z tohto seriálu sa nám vyvíja fajnová sci-fi detektívka, ktorá nie je taká temná, ako by tie bladerunnerovské kulisy potrebovali, ale o to viac je zábavná a v tejto časti nečakane emocionálna. Navyše je zápletka fakt založená na sci-fi prvku, takže je to čistá žánrovečka. Vysoko odporúčam!
ALMOST HUMAN s01e02
0 0
reagovat

Kitchen Confidential

Velice sexy záležitost. Sympatický Bradley Cooper i zbytek obsazení, feel-good atmosféra, na sitcom až překvapivě výborná hudba, chytlavá znělka, v každé epizodě i nějaké dílčí podzápletky, takže tu není žádná vata... Jen na to člověk nesmí koukat hladový, to je pak k nevydžení :D
Snad jediným záporem zůstává, že to FOXové zařízli po pouhých 13 dílech.

A ještě jednou díky Tonymu za tip :+
607072
Velice sexy záležitost. Sympatický Bradley Cooper i zbytek obsazení, feel-good atmosféra, na sitcom až překvapivě výborná hudba, chytlavá znělka, v každé epizodě i nějaké dílčí podzápletky, takže tu není žádná vata... Jen na to člověk nesmí koukat hladový, to je pak k nevydžení *:D* Snad jediným záporem zůstává, že to FOXové zařízli po pouhých 13 dílech. A ještě jednou díky [b]Tonymu[/b] za tip *:+*
Kitchen Confidential
0 0
reagovat

Almost human

Já chci tu žiráfku. Hned. (a pak taky jednu tu větší "hračku" :D
607071
Já chci tu žiráfku. Hned. (a pak taky jednu tu větší "hračku" *:D*
Almost human
0 0
reagovat

Broen

..tak zvolna dokoukávám k aktuálnímu dílu (jsem u 7). 1. série mi v 9 díle začínala připadat trochu překombinovaná, křečovitá a některá "odhalení" byla provařená dlouho předem. O to víc mě vyrazil dech konec 1. série. Nejen že jsem to nečekal ake kua ono to mělo hloubku, dokonce to byla jakási moralita a přitom vůbec ne otravná.

A druhé překvapení? Nevěřím na pokračování u takovýchhle svébytných, ambiciozních projektů. Dvojka mi ale zatím připadá snad ještě lepší. Scény z vězení jsou geniální.
607070
..tak zvolna dokoukávám k aktuálnímu dílu (jsem u 7). 1. série mi v 9 díle začínala připadat trochu překombinovaná, křečovitá a některá "odhalení" byla provařená dlouho předem. O to víc mě vyrazil dech konec 1. série. Nejen že jsem to nečekal ake kua ono to mělo hloubku, dokonce to byla jakási moralita a přitom vůbec ne otravná. A druhé překvapení? Nevěřím na pokračování u takovýchhle svébytných, ambiciozních projektů. Dvojka mi ale zatím připadá snad ještě lepší. Scény z vězení jsou geniální.
Broen
0 0
reagovat
Z The Strain jsem přečetl dva ze tří dílů a na třetí už jsem fakt neměl sílu. Jak mám del Tora rád, tohle byla velká bída :-
607069
Z The Strain jsem přečetl dva ze tří dílů a na třetí už jsem fakt neměl sílu. Jak mám del Tora rád, tohle byla velká bída *:-*
0 0
reagovat

zahron

Na The Strain sa teším. A nezapieram, že hlavne preto, lebo hudbu robí Ramin Djawadi ;)
607068
Na The Strain sa teším. A nezapieram, že hlavne preto, lebo hudbu robí Ramin Djawadi *;)*
zahron
0 0
reagovat

xxendxx

no já taky neopisuju každou novinku co vidím, jen ty jsou opravdu zajímavé - a tím že je postnu sem tak naznačuji že bych k tomu slyšet i názor ostatních :D
607067
no já taky neopisuju každou novinku co vidím, jen ty jsou opravdu zajímavé - a tím že je postnu sem tak naznačuji že bych k tomu slyšet i názor ostatních *:D*
xxendxx
0 0
reagovat
tady ma nekdo CS na FB feedu a zadnej zivot :D
607064
tady ma nekdo CS na FB feedu a zadnej zivot :D
0 0
reagovat

FX

607063
[link="http://www.comingsoon.net/news/tvnews.php?id=111562"]The Strain[/link]
FX
0 0
reagovat

Almost Human

Zatím to má šanci a chemie mezi postavama je vykopnutá velmi sympaticky. :+
607062
Zatím to má šanci a chemie mezi postavama je vykopnutá velmi sympaticky. *:+*
Almost Human
0 0
reagovat
Já věděl, že toho bílýho odněkud znám link :D
607061
Já věděl, že toho bílýho odněkud znám http://www.thebusinessoffilmdaily.com/afm2010/images/VisionTarzan.jpg *:D*
0 0
reagovat

Svatoš

:+
607060
*:+*
Svatoš
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se