Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 28381 - 28400 Napsat příspěvek
reaguje na: HAL
Jo souhlas, já byl fanda až do konce ale chápu to, ty geniální díly z prvních dvou řad tam prostě nebyly , ty bych dokázal citovat do teď.... Nad finále škoda slov, tam nevím co si o tom myslet do teď....


Firefly je imho nejpřeceňovanější seriál všech dob :D
689715
Jo souhlas, já byl fanda až do konce ale chápu to, ty geniální díly z prvních dvou řad tam prostě nebyly , ty bych dokázal citovat do teď.... Nad finále škoda slov, tam nevím co si o tom myslet do teď.... Firefly je imho nejpřeceňovanější seriál všech dob *:D*
689712
6 -5
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
Ono to zapadlo hlavně proto že to pozdější série poslaly docela doprdele. 

Když mluvit o něčem starším, tak Firefly.  A samozřejmě Star Treky, který je ostatně velmi dobrý i ten nový. 

A Lexx. To je nejlepší seriál všech dob :P
689712
Ono to zapadlo hlavně proto že to pozdější série poslaly docela doprdele.  Když mluvit o něčem starším, tak Firefly.  A samozřejmě Star Treky, který je ostatně velmi dobrý i ten nový.  A Lexx. To je nejlepší seriál všech dob :P
689709
0 -1
reagují: verbst, BarryLyndon
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Vybrané kusy od SyFy - již zmíněné Expanse, a minisérie Childhood's End a Ascension. Případně cyberpunkové Altered Carbon a Almost Human (s jistou rezervovaností i Westworld). A s chutí doporučím vynikající Sense8, byť je to méně o sci-fi než se na první pohled zdá. 
689711
Vybrané kusy od SyFy - již zmíněné Expanse, a minisérie Childhood's End a Ascension. Případně cyberpunkové Altered Carbon a Almost Human (s jistou rezervovaností i Westworld). A s chutí doporučím vynikající Sense8, byť je to méně o sci-fi než se na první pohled zdá. 
689696
0 0
reagovat
reaguje na: verbst
Protože se dneska o tom už tolik nemluvi, 10 - 5 let zpátky se o to nedalo nezakopnout, dneska už minimálně. 
689709
Protože se dneska o tom už tolik nemluvi, 10 - 5 let zpátky se o to nedalo nezakopnout, dneska už minimálně. 
689703
1 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Jamajcan
battlestar, expanse
689708
battlestar, expanse
689696
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Co to s tím má co společnýho? :D:D
689703
Co to s tím má co společnýho? *:D**:D*
689701
0 0
reagují: SteKi, BarryLyndon
reagovat

Sharp Objects

Dnes začalo, na TZ mají recku a já můžu jen potvrdit, že to je pecka :+ Flynn a Vallée prostě umí 
689702
Dnes začalo, na TZ mají recku a já můžu jen potvrdit, že to je pecka *:+* Flynn a Vallée prostě umí 
Sharp Objects
2 0
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Kedze mam pocit, ze si mladsi rocnik, tak Battlestar Galactica
689701
Kedze mam pocit, ze si mladsi rocnik, tak Battlestar Galactica
689696
2 0
reagují: verbst
reagovat
Orville
689697
Orville
3 0
reagovat

Tip na SF seriál

Má tu někdo tip na nějaký bezva SF seriál?
689696
Má tu někdo tip na nějaký bezva SF seriál?
Tip na SF seriál
0 0
reagují: davidb, HAL, xxendxx, SteKi
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Měl jsem úplně stejné pocity, sledovat dementního feťáka, který je furt v prdeli, bo si zase střelil do žily mě tu hodinu neskutečně nudilo, ale další díly jsou O DOST lepší.
689681
Měl jsem úplně stejné pocity, sledovat dementního feťáka, který je furt v prdeli, bo si zase střelil do žily mě tu hodinu neskutečně nudilo, ale další díly jsou O DOST lepší.
689634
1 -1
reagovat

Stranger Things S02

E01: ježiš, já měl takovou radost když Hopper přišel na večeři do chaty :+. Ten seriál má famózně obsazený dětský role a Eleven je z nich nejlepší.
689657
E01: ježiš, já měl takovou radost když Hopper přišel na večeři do chaty *:+*. Ten seriál má famózně obsazený dětský role [spoiler]a Eleven je z nich nejlepší[/spoiler].
Stranger Things S02
1 0
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
Druhej je lepci
689637
Druhej je lepci
689635
0 0
reagovat
Já ten první díl nedokoukal. 
689635
Já ten první díl nedokoukal. 
0 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
patrick melrose s01e01
4/10 - voser
689634
patrick melrose s01e01 4/10 - voser
0 -3
reagují: Hitman_47
reagovat
:D8)
689616
*:D**8)*
4 0
reagovat
reaguje na: HAL
Riesi to len Disk. Vsetci ostatni mu len odpisuju nech uz s tym ide do pice. V skratke.
689609
Riesi to len Disk. Vsetci ostatni mu len odpisuju nech uz s tym ide do pice. V skratke.
689608
18 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nudím se a chce se mi spát, tak jsem si to pustil.

Panebože jak se na takové hovna může někdo dívat? Proti primitivismu bojovat ještě primitivnější afektovanou píčou?

Ono se tedy asi nic jiného čekat nedá, když se tupý bulvár protne s rádoby drsným stylem debilních youtuberů, no jen čekám kdy po sobě pro efekt začne mazat nutelu nebo tak něco. Cílovku si to nepochbyně najde, stejně jako ostatní bulvár a ti youtubeři.

Jen nechápu proč se to jakýmkoli způsobem řeší tady. 
689608
Nudím se a chce se mi spát, tak jsem si to pustil. Panebože jak se na takové hovna může někdo dívat? Proti primitivismu bojovat ještě primitivnější afektovanou píčou? Ono se tedy asi nic jiného čekat nedá, když se tupý bulvár protne s rádoby drsným stylem debilních youtuberů, no jen čekám kdy po sobě pro efekt začne mazat nutelu nebo tak něco. Cílovku si to nepochbyně najde, stejně jako ostatní bulvár a ti youtubeři. Jen nechápu proč se to jakýmkoli způsobem řeší tady. 
689351
10 0
reagují: SteKi
reagovat

Okénko vracejících se ze záhrobí

The Returned
Scénářem tak trochu dost nesourodý blábol, zřejmě asi věděli, že další sérku to mít nebude tak narvali všechy twisty a jejich "emoce" do jedné série, což způsobilo že inteligentí divák just dont give a fuck a s utrpením čeká jak to skončí. Výhodou jsou pohledné ženské role, kde jedná vypadá jako nejmenovaná mladší verze jedné porno herečky (asi jsem fakt strašnej prasák :D) a druhá konkr. Sophie Lowe odehraje 20 ze svých 25 scén tím, že se vysleče do podprsenky.

Takže bídných 6/10, zřejmě za aspoň nějáké to kvalitní řemeslo a tvoření atmosféry a docela solidní cast. Hraje tam i McClaneova dcera btw.

Glitch
Zřejmě nějáká australská málo rozpočtovka s velmi debilně obsazeným policajtem v hlavní roli. To je ale každopádně asi tak vše co mi na tom vadilo, s omezenými zdroji předvedli docela hodně. Historie a flashbacky mě bavili, stejně tak jako příběhy jednotlivých postav. No až na tu stupidní trojúhelníkovou frašku toho policajta. u Glitche vyšla i druhá sezóna což je docela bonus, odvyprávějí ještě trochu víc, postavy se ještě více rozvedou, ale hlavní příběh se nakonec stejně nedokončí.

7,5/10
689600
[b]The Returned[/b] Scénářem tak trochu dost nesourodý blábol, zřejmě asi věděli, že další sérku to mít nebude tak narvali všechy twisty a jejich "emoce" do jedné série, což způsobilo že inteligentí divák just dont give a fuck a s utrpením čeká jak to skončí. Výhodou jsou pohledné ženské role, kde jedná vypadá jako nejmenovaná mladší verze jedné porno herečky (asi jsem fakt strašnej prasák *:D*) a druhá konkr.[url=https://www.imdb.com/name/nm2998321/?ref_=tt_cl_t5] Sophie Lowe[/url] odehraje 20 ze svých 25 scén tím, že se vysleče do podprsenky. Takže bídných 6/10, zřejmě za aspoň nějáké to kvalitní řemeslo a tvoření atmosféry a docela solidní cast. Hraje tam i McClaneova dcera btw. [b]Glitch[/b] Zřejmě nějáká australská málo rozpočtovka s velmi debilně obsazeným policajtem v hlavní roli. To je ale každopádně asi tak vše co mi na tom vadilo, s omezenými zdroji předvedli docela hodně. Historie a flashbacky mě bavili, stejně tak jako příběhy jednotlivých postav. No až na tu stupidní trojúhelníkovou frašku toho policajta. u Glitche vyšla i druhá sezóna což je docela bonus, odvyprávějí ještě trochu víc, postavy se ještě více rozvedou, ale hlavní příběh se nakonec stejně nedokončí. 7,5/10
Okénko vracejících se ze záhrobí
0 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Taky se mi to po prvním dílu moc nelíbilo, ale pak si na to "zvykneš" a je to čím dál lepší. Dabing neznám, angličtina je tu ale místy skvělá.
689482
Taky se mi to po prvním dílu moc nelíbilo, ale pak si na to "zvykneš" a je to čím dál lepší. Dabing neznám, angličtina je tu ale místy skvělá.
689464
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se