Tím si nejsem jistý. Pokud se nějak nezměnily zákony, tak i u 15+ by měli chtít občanky a neměli by pouštět dítě ani s rodičem, či jiným dospělým.
Na druhou stranu ty kina chápu, že pouští i ty mladší.
A filmu 17 či 18+, zas tolik není.
reaguje na:
filmfanouch
|
reagovat
|
