Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Slepičí úlet: Zrození nuget: Recenze

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek

6/10

Jednička byla o útěku neohrožené drůbeže ze slepičího koncentráku. Dvojka je o útěku neohrožené drůbeže ze slepičího supermaxu. Jednička byla výjimečná podívaná, překypující nápady na všech úrovních (od špičkového audiovizuálního zpracování, přes chytrý verbální humor, až po zábavnou příběhovou stránku), která fungovala jako vtipná parodie na slavné válečné "útěkářské" filmy a současně jako skvělý animák pro všechny věkové kategorie. Dvojka je slušné pokračování, které obsahuje všechno, co by divák od podobného animáku očekával, ale původní kouzlo je už pryč.
 
Všudypřítomné narážky na slepičí/chovatelské reálie jsou fajn, průnik do drůbežího masokombinátu, maskovaného za dovolenkový resort:D, ve stylu M:I heistu (včetně zábavné variace na Schifrina - OST obecně zaslouží pochvalu), se povedl, tempo je po většinu času svižné a casting v rámci originálního dabingu odvádí dobrou práci. Na druhou stranu z pohledu akce i vtipů tomu chybí nějaký skutečně zapamatování hodný moment, novinka v podobě rodičovské linky dějově ničím nepřekvapí a celkově se tady jednička recykluje (zápletka, záporák, hlášky) více, než by bylo záhodno. 
890701
Jednička byla o útěku neohrožené drůbeže ze slepičího koncentráku. Dvojka je o útěku neohrožené drůbeže ze slepičího supermaxu. Jednička byla výjimečná podívaná, překypující nápady na všech úrovních (od špičkového audiovizuálního zpracování, přes chytrý verbální humor, až po zábavnou příběhovou stránku), která fungovala jako vtipná parodie na slavné válečné "útěkářské" filmy a současně jako skvělý animák pro všechny věkové kategorie. Dvojka je slušné pokračování, které obsahuje všechno, co by divák od podobného animáku očekával, ale původní kouzlo je už pryč.   Všudypřítomné narážky na slepičí/chovatelské reálie jsou fajn, [spoiler]průnik do drůbežího masokombinátu, maskovaného za dovolenkový resort*:D*, ve stylu M:I heistu[/spoiler] (včetně zábavné variace na [spoiler]Schifrina[/spoiler] - OST obecně zaslouží pochvalu), se povedl, tempo je po většinu času svižné a casting v rámci originálního dabingu odvádí dobrou práci. Na druhou stranu z pohledu akce i vtipů tomu chybí nějaký skutečně zapamatování hodný moment, novinka v podobě [spoiler]rodičovské linky[/spoiler] dějově ničím nepřekvapí a celkově se tady jednička recykluje [spoiler](zápletka, záporák, hlášky)[/spoiler] více, než by bylo záhodno. 
6/10
0 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se