Jednotku som videl naposledy dosť dávno, viem že sa mi páčila dosť prvá polovica/prvé dve tretiny, a až tak sa mi nepáčilo finále v nákupáku.
Dvojka bola opačná, kde sa mi až tak nepáčila prvá polovica/prvé dve tretiny (ale solídne), ale páčilo sa mi finále v búrke.
Hodnotil by som oba diely cca rovnako.
|
reagovat
|

Ve městě máme tři kina: devítisálový multiplex, třísálové art kino a pětisálové něco mezi. To art kino nehraje Power Ballad vůbec, ta ostatní tu a tam ve všední den dopoledne nebo cca ve dvě odpo - večer nebo víkend nic.
