Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Black Panther: Wakanda nechť žije: Recenze

příspěvky 41 - 41 Napsat příspěvek

6/10

Za mě sedmička je ještě fajn. Přišlo mi to o chloupek horší než Strange, ke Spidermanovi se to ani nepřiblížilo.. jak to někde přirovnávali k Endgame, tak to je buď hodně naivní, nebo čistě klamavá reklama 8) Kromě hudby, krásného mytologického vizuálu a solidní akce to pro mě bylo prázdné jako kina v covidu. Ramonda na mě oskarově přehrávala, Riri mě spíš štvala a neumím si s ní představit celý film, Letizia je skvělá Shuri, ale ne Black Panther. Nelogičnosti v ději (celá linka Namora a třeba i Riri v USA) jsou za mě tak obří, že jsem si nedokázal film užít. Tohle byla po tragických Eternals a Thorovi pro mě šance na vykoupení v očích skalních fanoušků, předpoklady byly - jak píšeš - veliké, ale zůstaly bohužel nenaplněny. Není to tak špatné jako ty dva jmenované, to zdaleka ne, ale i tak mi to stačí na poslední Marvel, který jsem riskl v kině bez předchozích ohlasů, I'm done Kev, I'm done..
846849
Za mě sedmička je ještě fajn. Přišlo mi to o chloupek horší než Strange, ke Spidermanovi se to ani nepřiblížilo.. jak to někde přirovnávali k Endgame, tak to je buď hodně naivní, nebo čistě klamavá reklama *8)* Kromě hudby, krásného mytologického vizuálu a solidní akce to pro mě bylo prázdné jako kina v covidu. Ramonda na mě oskarově přehrávala, Riri mě spíš štvala a neumím si s ní představit celý film, Letizia je skvělá [spoiler]Shuri, ale ne Black Panther. [/spoiler]Nelogičnosti v ději (celá linka Namora a třeba i Riri v USA) jsou za mě tak obří, že jsem si nedokázal film užít. Tohle byla po tragických Eternals a Thorovi pro mě šance na vykoupení v očích skalních fanoušků, předpoklady byly - jak píšeš - veliké, ale zůstaly bohužel nenaplněny. Není to tak špatné jako ty dva jmenované, to zdaleka ne, ale i tak mi to stačí na poslední Marvel, který jsem riskl v kině bez předchozích ohlasů, I'm done Kev, I'm done..
6/10
6 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se