jestli si to vybavuju správně, je to nákup přímo ze zahraničí. Za stejných podmínek může mít každá malá jednosálovka, ale pro ně je to nereálný. Nehledě na prachy, to musíš uvést hned několikrát a v primetimu a v krátké době.
Ale možná jsou zde podmínky jiné a já si to pletu s jiným anime/podobným projektem v poslední době
reaguje na:
Ceslo
|
reagovat
|
.
) nabídne podobně intenzivní (a místy fyzicky nepříjemnou) podívanou, jako tomu bylo minule (a dobrý důvod, proč si zopakovat jedničku).