Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku První reakce: Velkolepá Duna je nej sci-fi posledních let a adeptem na film roku

příspěvky 41 - 41 Napsat příspěvek
Co se týče přijetí, Villeneuve si imho podá ruce s Lynchem (fanoušci předlohy a cinefilové budou spokojeni, zatímco masy budou řešit komplikovanost zápletky, příliš mnoho postav, délku filmu a celkově nepochopitelnost filmu).

Co se týče filmových kvalit, Villeneuve si imho podá ruce s Villeneuvem z minula (krásná audiovizuální stránka, skvělý OST, příběh s "přesahem", výborné herecké výkony, nadstandardní stopáž... a obávám se (kéž se to nestane) - nijak zvlášť oslnivé výsledky v BO).

P.S. Doufám, že je nějaká šance, že 1) pokud bude mít letos film skutečně premiéru (to se snad už nezmění) a 2) Zimmer se za necelý půl rok nakonec v Praze ukáže (to už otázkou je), uslyšíme na show něco i z Dune (byť to v programu původně nebylo). Protože na OST se těším úplně stejně, jako na samotný film.
801225
Co se týče přijetí, Villeneuve si imho podá ruce s Lynchem (fanoušci předlohy a cinefilové budou spokojeni, zatímco masy budou řešit komplikovanost zápletky, příliš mnoho postav, délku filmu a celkově nepochopitelnost filmu). Co se týče filmových kvalit, Villeneuve si imho podá ruce s Villeneuvem z minula (krásná audiovizuální stránka, skvělý OST, příběh s "přesahem", výborné herecké výkony, nadstandardní stopáž... a obávám se (kéž se to nestane) - nijak zvlášť oslnivé výsledky v BO). P.S. Doufám, že je nějaká šance, že 1) pokud bude mít letos film skutečně premiéru (to se snad už nezmění) a 2) Zimmer se za necelý půl rok nakonec v Praze ukáže (to už otázkou je), uslyšíme na show něco i z Dune (byť to v programu původně nebylo). Protože na OST se těším úplně stejně, jako na samotný film.
12 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se