Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Další Star Wars budou od tvůrců Hry o trůny

příspěvky 81 - 100 Napsat příspěvek
reaguje na: Lorian
Opakuješ se.

OzyTheKing: Fajn.

1) Myslíš strategii na kterou je zhruba den přípravy proti armádě se kterou nikdo nikdy tváří v tvář nebojoval a ještě k tomu v noci, když nevíš za a) co všechno proti tobě můžou použít, za b) jestli je vůbec můžeš porazit a za c) tvým cílem je nalákat jejich velitele co nejblíž k sobě? Síla Dothraků spočívá pokud vím v jízdě na otevřeném poli, nechávat je ve tmě flankovat nepřítele o kterém nic neví, to už mi přijde rozumnější v rámci zápalu boje (a zápalu mečů) je poslat head on, protože by tak udělali proti jakémukoli jinému nepříteli největší škodu. Zbytek taktiky pokud si někdo nevšiml šel do koše v momentě, kdy se Daenerys naštvala a nasedla na draka, tedy na začátku samotné bitvy, od té chvíle to byl chaos, ze kterého se každý snažil vytěžit co nejvíc. 

2) Trénovala na to od malička, ještě v té epizodě máš celou sekvenci v hale, aby si to připomněli i ti nejpomalejší.

3) Padlo už v první nebo druhé epizodě, Bran v sobě uchovává kompletní historii lidstva. 
718949
Opakuješ se. [url=https://profil.moviezone.cz/OzyTheKing]OzyTheKing[/url]:[b] [/b]Fajn. 1) Myslíš strategii na kterou je zhruba den přípravy proti armádě se kterou nikdo nikdy tváří v tvář nebojoval a ještě k tomu v noci, když nevíš za a) co všechno proti tobě můžou použít, za b) jestli je vůbec můžeš porazit a za c) tvým cílem je nalákat jejich velitele co nejblíž k sobě? Síla Dothraků spočívá pokud vím v jízdě na otevřeném poli, nechávat je ve tmě flankovat nepřítele o kterém nic neví, to už mi přijde rozumnější v rámci zápalu boje (a zápalu mečů) je poslat head on, protože by tak udělali proti jakémukoli jinému nepříteli největší škodu. Zbytek taktiky pokud si někdo nevšiml šel do koše v momentě, kdy se Daenerys naštvala a nasedla na draka, tedy na začátku samotné bitvy, od té chvíle to byl chaos, ze kterého se každý snažil vytěžit co nejvíc.  2) Trénovala na to od malička, ještě v té epizodě máš celou sekvenci v hale, aby si to připomněli i ti nejpomalejší. 3) Padlo už v první nebo druhé epizodě, Bran v sobě uchovává kompletní historii lidstva. 
718939
1 -6
reagovat
Hele lidi, Dany je silena, protoze se divne kouka a protoze jsme ji zacali z toho podezirat. Dany je silena, protoze deus ex machina, spatna strana mince. Hele Dany je silena, tak budeme absolutni nevdecni zmrdi bez nejake sebereflexe a jeste ji vice nasereme.

Co takhle dosadit na trun frajera, kterej se ani neusmal, kdyz videl rodinu po letech? Co tahkle dosadit na trun typka, kterej zkouma jak se v minulosti stavely vozicky? Co takhle dosadit cloveka, kteremu jsou ostatni uplne u prdele? Doprdele a co takhle rovnou nechat vladnout Starka s tim, ze nechame Sever volnej Starkum? A s financemi nam pomuze Ser Bronn, kterej par rad zpet ani nevedel, co je to pujcka. Jo a Tyrion je uplne nepodstatna postava, ten v ty knize nebude chybet, jen aby se potvrdila Varysova slova *fOrSHaDoWIng*

6. a 7. rada byly spatne, ale clovek cekal, ze to finalni rada krasne uzavre. Takhle to jsou 3 srackoidni rady za sebou. Tohle trumfne i finale Dextera a HIMYM. Hlavne nezapomenme na nejaky vtipky z bordelu. :D:D:D
718948
Hele lidi, Dany je silena, protoze se divne kouka a protoze jsme ji zacali z toho podezirat. Dany je silena, protoze deus ex machina, spatna strana mince. Hele Dany je silena, tak budeme absolutni nevdecni zmrdi bez nejake sebereflexe a jeste ji vice nasereme. Co takhle dosadit na trun frajera, kterej se ani neusmal, kdyz videl rodinu po letech? Co tahkle dosadit na trun typka, kterej zkouma jak se v minulosti stavely vozicky? Co takhle dosadit cloveka, kteremu jsou ostatni uplne u prdele? Doprdele a co takhle rovnou nechat vladnout Starka s tim, ze nechame Sever volnej Starkum? A s financemi nam pomuze Ser Bronn, kterej par rad zpet ani nevedel, co je to pujcka. Jo a Tyrion je uplne nepodstatna postava, ten v ty knize nebude chybet, jen aby se potvrdila Varysova slova *fOrSHaDoWIng* 6. a 7. rada byly spatne, ale clovek cekal, ze to finalni rada krasne uzavre. Takhle to jsou 3 srackoidni rady za sebou. Tohle trumfne i finale Dextera a HIMYM. Hlavne nezapomenme na nejaky vtipky z bordelu. *:D**:D**:D*
5 -2
reagovat
reaguje na: FallenMaia
" Len dodám že ja som nikdy nikomu tu na MZ nedal žiadny like ani dislike."

soucitím s tebou, ale teď už hupky do peřin. Jinak nechápu, proč si do pusy bereš můj příměr s hovnem, vždyť je trefný a prozirávaný. Ty jen prostě nechceš vidět paralelu hovna a posledního dílu. Jednou se tak stane a budeš si říkat: " Ten Lorian, ten měl s tim hovnovým příměrem pravdu".
718947
" Len dodám že ja som nikdy nikomu tu na MZ nedal žiadny like ani dislike." soucitím s tebou, ale teď už hupky do peřin. Jinak nechápu, proč si do pusy bereš můj příměr s hovnem, vždyť je trefný a prozirávaný. Ty jen prostě nechceš vidět paralelu hovna a posledního dílu. Jednou se tak stane a budeš si říkat: " Ten Lorian, ten měl s tim hovnovým příměrem pravdu".
718943
5 -1
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: OzyTheKing
Urobil som to. Preto som ti to napisal.
718946
Urobil som to. Preto som ti to napisal.
718944
1 -3
reagovat
reaguje na: OzyTheKing
"Proč pro NK bylo tak důležitý zabít Brana, že riskoval život?"
Ved ti to Tyrion vykvakal v poslednej episode pro obhajobe Brana.:o
718945
"Proč pro NK bylo tak důležitý zabít Brana, že riskoval život?" Ved ti to Tyrion vykvakal v poslednej episode pro obhajobe Brana.*:o*
718940
1 -4
reagovat
reaguje na: Gorecki
Omg, přečti si to ještě jednou. 
718944
Omg, přečti si to ještě jednou. 
718941
3 -1
reagují: Gorecki
reagovat
Mňa by len zaujímalo kto preboha dáva palce hore komentárom ako je ten od Loriana o HOVNE ktoré niekto vysral, to musia byť podobne vygumované hlavy ako on, v akej spi... dobe to žijeme? :-:-:- Ach bože, chvalabohu že ten seriál už skončil, toto je hrozné, je mi zle. Vidíme sa v diskusii k Zaklínačovi, už sa teším ako tam nabehnete a budete plakať "Prečo preboha nemá Geralt bradu?!" "Ako je to možne?"

Len dodám že ja som nikdy nikomu tu na MZ nedal žiadny like ani dislike.
718943
Mňa by len zaujímalo kto preboha dáva palce hore komentárom ako je ten od Loriana o HOVNE ktoré niekto vysral, to musia byť podobne vygumované hlavy ako on, v akej spi... dobe to žijeme? *:-**:-**:-* Ach bože, chvalabohu že ten seriál už skončil, toto je hrozné, je mi zle. Vidíme sa v diskusii k Zaklínačovi, už sa teším ako tam nabehnete a budete plakať "Prečo preboha nemá Geralt bradu?!" "Ako je to možne?" Len dodám že ja som nikdy nikomu tu na MZ nedal žiadny like ani dislike.
2 -4
reagují: Lorian
reagovat
reaguje na: do_Od
Já seriály nehodnotím jen podle řemeslné kvality a není to důvod proto dávat minimálně 3*. 
A když si to myslel na určitou osobu měl si to napsat, já myslím, že tímhle vyjádřením spíš děláš damage control. 
718942
Já seriály nehodnotím jen podle řemeslné kvality a není to důvod proto dávat minimálně 3*.  A když si to myslel na určitou osobu měl si to napsat, já myslím, že tímhle vyjádřením spíš děláš damage control. 
718936
4 -1
reagovat
reaguje na: OzyTheKing
Potom nechapes ten priklad s Drazdanmi, pretoze za prve, tu vobec nejde o to, ci vojna skoncila alebo nie, ide o samotny akt. Za druhe, sama Danny hovori uplne jasne, ze pre nu ziadna vojna neskoncila. A mylis sa, priklady, ktore tam padali mali toho s Danny vela spolocneho, konkretne priklady, kedy vladcovia aj po uspesnom dobyti mesta dalej plienili a vrazdili. Plus teda tie veci o samozvanych "spravodlivych" osloboditeloch, ktore ti uz uplne zjavne unikali a v zufalosti si sa utiekal k argumentu "ukaz mi historicku predlohu Danny so vsetkym, inak to neuznam". Co je slusne a blahosklonne povedane - usmevne. ?)
718941
Potom nechapes ten priklad s Drazdanmi, pretoze za prve, tu vobec nejde o to, ci vojna skoncila alebo nie, ide o samotny akt. Za druhe, sama Danny hovori uplne jasne, ze pre nu ziadna vojna neskoncila. A mylis sa, priklady, ktore tam padali mali toho s Danny vela spolocneho, konkretne priklady, kedy vladcovia aj po uspesnom dobyti mesta dalej plienili a vrazdili. Plus teda tie veci o samozvanych "spravodlivych" osloboditeloch, ktore ti uz uplne zjavne unikali a v zufalosti si sa utiekal k argumentu "ukaz mi historicku predlohu Danny so vsetkym, inak to neuznam". Co je slusne a blahosklonne povedane - usmevne. *?)*
718929
1 -4
reagují: OzyTheKing
reagovat
reaguje na: do_Od

Epizoda 3

Strategie, Jak.se Arya dostala k NK? Proč pro NK bylo tak důležitý zabít Brana, že riskoval život? 
K těmto třem věcem se pak vztahuje plno dalších chyb, mohl by ses vyjádřit alespoň k těmhle?
718940
Strategie, [spoiler]Jak.se Arya dostala k NK? Proč pro NK bylo tak důležitý zabít Brana, že riskoval život? [/spoiler] K těmto třem věcem se pak vztahuje plno dalších chyb, mohl by ses vyjádřit alespoň k těmhle?
Epizoda 3
718936
5 -1
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: do_Od
"Seriál s produkční úrovní HBO a řemeslnou kvalitou která se po osmi letech vyšplhala na vrchol seriálové tvorby fakt není "odpad", promiň. To se můžete třeba stavět na hlavu, nic to nemění na tom, že se lidi vezou na vlně hejtu od třetí epizody a na to se nabalují další a další, co záměrně posílají rating dolů."

Takže mi chceš tvrdit, že naleštěně hovno není hovno, jo? Nenech se vysmát.:-
718939
"Seriál s produkční úrovní HBO a řemeslnou kvalitou která se po osmi letech vyšplhala na vrchol seriálové tvorby fakt není "odpad", promiň. To se můžete třeba stavět na hlavu, nic to nemění na tom, že se lidi vezou na vlně hejtu od třetí epizody a na to se nabalují další a další, co záměrně posílají rating dolů." Takže mi chceš tvrdit, že naleštěně hovno není hovno, jo? Nenech se vysmát.*:-*
718936
5 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: gaboo
Seriál s produkční úrovní HBO a řemeslnou kvalitou která se po osmi letech vyšplhala na vrchol seriálové tvorby fakt není "odpad", promiň. To se můžete třeba stavět na hlavu, nic to nemění na tom, že se lidi vezou na vlně hejtu od třetí epizody a na to se nabalují další a další, co záměrně posílají rating dolů.

A nevím proč po mě OzyTheKing chce v poště abych se vyjadřoval k "nesmyslným plot holes" když to tu za mě dělá Gorecki. Výtky typu "Euron najednou neumí mířit" a "proč je tam najednou těch vojáků nějak víc, předtím všichni umřeli" jsou jen hloupej nitpicking, který by šel provádět na každém filmu a seriálu. Co se děje týče ten je naprosto srozumitelnej a logicky postavenej podle toho, jak ten seriál začínal a jak jim Martin nadiktoval konec. Být to delší (což by mi nevadilo), polovina lidí tu zase pláče, že tam je zbytečný balast jako v páté a šesté sérii. Lidi mají fakt krátkou paměť, zbytek už jsem popsal níž a dál se tu nebudu trápit.

A poznámka k lidem s lepším vkusem byla mířená na Sigiho v seriálové diskuzi, kde přesně tímhle argumentem stíral ostatní, kteří se tím seriálem nechávali strhávat a neřešili p*čoviny. Na rozdíl od něj jsem tu na nikoho nikdy s lepším vkusem nemachroval O:) nemám to zapotřebí, líbí se mi co se mi líbí a názor ostatních je mi buřt. Ale když se strhne takovejhle trapnej shitstorm vycházející z úplně nesmyslných představ o tom jak by co mělo vypadat tak se pochopitelně budu ozývat. Takže tak.
718936
Seriál s produkční úrovní HBO a řemeslnou kvalitou která se po osmi letech vyšplhala na vrchol seriálové tvorby fakt není "odpad", promiň. To se můžete třeba stavět na hlavu, nic to nemění na tom, že se lidi vezou na vlně hejtu od třetí epizody a na to se nabalují další a další, co záměrně posílají rating dolů. A nevím proč po mě OzyTheKing chce v poště abych se vyjadřoval k "nesmyslným plot holes" když to tu za mě dělá Gorecki. Výtky typu "Euron najednou neumí mířit" a "proč je tam najednou těch vojáků nějak víc, předtím všichni umřeli" jsou jen hloupej nitpicking, který by šel provádět na každém filmu a seriálu. Co se děje týče ten je naprosto srozumitelnej a logicky postavenej podle toho, jak ten seriál začínal a jak jim Martin nadiktoval konec. Být to delší (což by mi nevadilo), polovina lidí tu zase pláče, že tam je zbytečný balast jako v páté a šesté sérii. Lidi mají fakt krátkou paměť, zbytek už jsem popsal níž a dál se tu nebudu trápit. A poznámka k lidem s lepším vkusem byla mířená na Sigiho v seriálové diskuzi, kde přesně tímhle argumentem stíral ostatní, kteří se tím seriálem nechávali strhávat a neřešili p*čoviny. Na rozdíl od něj jsem tu na nikoho nikdy s lepším vkusem nemachroval O:) nemám to zapotřebí, líbí se mi co se mi líbí a názor ostatních je mi buřt. Ale když se strhne takovejhle trapnej shitstorm vycházející z úplně nesmyslných představ o tom jak by co mělo vypadat tak se pochopitelně budu ozývat. Takže tak.
718919
0 -8
reagovat
reaguje na: detective_charm
Season 7 Bran: "I can never be lord of anything. I’m the Three-Eyed Raven.”
Season 8 Bran: "Bran is the King of the Andals and the First Men, Lord of the Six Kingdoms and the Protector of the Realm"Jen dodám k tomu přísvěvku pod mnou, co že vlastně bran v sedmé řadě řekl.


:D

Nebudu se tady dohadovat s fanoušky telenovel. Myslím si, že tohle nahoře mluví za vše, jak moc je to blbé. 
718935
[spoiler]Season 7 Bran: "[b]I can never be lord of anything[/b]. I’m the Three-Eyed Raven.” Season 8 Bran: "Bran is the King of the Andals and the First Men, [b]Lord of the Six Kingdoms[/b] and the Protector of the Realm"[/spoiler] Jen dodám k tomu přísvěvku pod mnou, co že vlastně bran v sedmé řadě řekl. *:D* Nebudu se tady dohadovat s fanoušky telenovel. Myslím si, že tohle nahoře mluví za vše, jak moc je to blbé. 
718933
6 0
reagovat
Sansa je stejna cunt jako Cersei. Celej Sever je nevdecne hovno. Bez Petyra by uzasnej Jon prohral Bitvu bastardu a jeho Sever by lehl pod Ramseym. Bez Dany by to take projebali. At premyslim jak premyslim, Sansy to cele nejak stouplo do hlavy. Bran, kterej 3 rady nerekne kloudnou vetu najednou nadsenej z trunu a usmiva se. Arya je chodici meme, terminator, kterej prezije vse, ackoli nedokaze zabit waif. Jon sel tam, kam chtel.

Greyworm je nejhorsi vyjednavac. Chci trest pro tyhle dva zradce. OK, tyrion dostane lukrativni flek a Jon pujde tam, kam celou dobu chtel. Tak diky kluci, odjedeme na lodi. :D Tohle je proste tragikomedie, dopice, v celem dile nedava absolutne NIC smysl.

Prvnich 5 minut a scena Dany s dracimi kridly jako dabel a tusil jsem jak tihle dva kokoti nasilu tlaci na pilu a delaji z Dany buhvi co. Najednou je to nejvetsi arci zaporak a chce vsechny vyhladit. 2 dily zpatky se obetovala pro lidstvo. No nic, lepsolidi jako fallenmania a do_od to vidi jinak. Dany jako smutny zaporak je super napad, jen cesta jak k tomu dospela je smesna a logika serialu v kosi. Tohle vadi vsem, ne ze se teorie nepotvrdily.
718933
Sansa je stejna cunt jako Cersei. Celej Sever je nevdecne hovno. Bez Petyra by uzasnej Jon prohral Bitvu bastardu a jeho Sever by lehl pod Ramseym. Bez Dany by to take projebali. At premyslim jak premyslim, Sansy to cele nejak stouplo do hlavy. Bran, kterej 3 rady nerekne kloudnou vetu najednou nadsenej z trunu a usmiva se. Arya je chodici meme, terminator, kterej prezije vse, ackoli nedokaze zabit waif. Jon sel tam, kam chtel. Greyworm je nejhorsi vyjednavac. Chci trest pro tyhle dva zradce. OK, tyrion dostane lukrativni flek a Jon pujde tam, kam celou dobu chtel. Tak diky kluci, odjedeme na lodi. *:D* Tohle je proste tragikomedie, dopice, v celem dile nedava absolutne NIC smysl. Prvnich 5 minut a scena Dany s dracimi kridly jako dabel a tusil jsem jak tihle dva kokoti nasilu tlaci na pilu a delaji z Dany buhvi co. Najednou je to nejvetsi arci zaporak a chce vsechny vyhladit. 2 dily zpatky se obetovala pro lidstvo. No nic, lepsolidi jako fallenmania a do_od to vidi jinak. Dany jako smutny zaporak je super napad, jen cesta jak k tomu dospela je smesna a logika serialu v kosi. Tohle vadi vsem, ne ze se teorie nepotvrdily.
6 0
reagují: Robur, Lorian
reagovat
reaguje na: Gorecki
Zareagovalo na tebe víc lidí, zvlášť na ty Drážďany :D:D:D který byly za 1. během války (všichni se vzdali) a za 2. se situací s Daenerys nemají nic společnyho. A všichni podávali příklady který neměli s D nic společnyho. Prosím tě fakt si to prvně přečti.
718929
Zareagovalo na tebe víc lidí, zvlášť na ty Drážďany *:D**:D**:D* který byly za 1. během války (všichni se vzdali) a za 2. se situací s Daenerys nemají nic společnyho. A všichni podávali příklady který neměli s D nic společnyho. Prosím tě fakt si to prvně přečti.
718927
3 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: OzyTheKing
Ale no tak:) Co to tu skusas? Rozobral a vyvratil som ti vsetky tie smiesne pseudoargumenty na ktore si nijako nereagoval.

Radsej si to precitaj znova ty, pretoze si mi neodpovedal na ten priklad s Drazdanmi, vyhol si sa odpovedi, pretoze si vedel, ze mi tym das za pravdu a najma, tie postavy z historie ti tam davali ini.

Je mile, ako odrazu oznacujes moje argumenty za "stupidne", hoci si ich nijako nevyvratil, akurat tak absurdnym whataboutizmom a argumentacnym failom ("az ked mi ukazes inu realnu historicku postavu, ktora sa zachovala ako Danny, uznam, ze jej charakter je realny").

Ak nie si schopny akceptovat tu postavu, ktoru ti dokonca v siestom dieli krasne rozvili a povodili za rucicku cez dialogy postav, aby si chapal zdanlivu "zmenu" jej charakteru v minulom dieli (pricom o ziadnu zmenu neslo, vzdy bola fasistka), problem bude u teba kamo:)

Ja chapem, ze je to to najtazsie, priznat si aj takuto moznost, ale skus to a uvidis, ulavi sa ti.8)
718927
Ale no tak:) Co to tu skusas? Rozobral a vyvratil som ti vsetky tie smiesne pseudoargumenty na ktore si nijako nereagoval. Radsej si to precitaj znova ty, pretoze si mi neodpovedal na ten priklad s Drazdanmi, vyhol si sa odpovedi, pretoze si vedel, ze mi tym das za pravdu a najma, tie postavy z historie ti tam davali ini. Je mile, ako odrazu oznacujes moje argumenty za "stupidne", hoci si ich nijako nevyvratil, akurat tak absurdnym whataboutizmom a argumentacnym failom ("az ked mi ukazes inu realnu historicku postavu, ktora sa zachovala ako Danny, uznam, ze jej charakter je realny"). Ak nie si schopny akceptovat tu postavu, ktoru ti dokonca v siestom dieli krasne rozvili a povodili za rucicku cez dialogy postav, aby si chapal zdanlivu "zmenu" jej charakteru v minulom dieli (pricom o ziadnu zmenu neslo, vzdy bola fasistka), problem bude u teba kamo:) Ja chapem, ze je to to najtazsie, priznat si aj takuto moznost, ale skus to a uvidis, ulavi sa ti.*8)*
718925
2 -6
reagují: OzyTheKing
reagovat
reaguje na: Lorian
On sa nikomu nezavdečuje, len chápe čo som chcel povedať a nemusí zo seba robiť kreténa na internetových diskusiách tak ako ty. :-

Sedí to k ich charakterovým rysom, Sansa vždy chcela byť lady, vždy chcela vládnuť, od malinkého malička a tak aj skončila, Arya vždy chcela byť hrdina, bojovníčka, cestovala skoro celý seriál či už to bolo s Gendrym, s Houndom, či už sa plavila do Braavosu a tak aj skončila. To že Sansa chcela aby bol sever nezávislé samostatné kráľovstvo bolo dosť nasilu, to sa tam mohol postaviť každý jeden z tých lordov a povedať si aj mi chceme byť samostatný, s tým akože súhlasím, ale o tom som vôbec nepísal. Malé chyby to malo ale ako celok to skončilo podľa mňa celkom dobre.
718926
On sa nikomu nezavdečuje, len chápe čo som chcel povedať a nemusí zo seba robiť kreténa na internetových diskusiách tak ako ty. *:-* [spoiler]Sedí to k ich charakterovým rysom, Sansa vždy chcela byť lady, vždy chcela vládnuť, od malinkého malička a tak aj skončila, Arya vždy chcela byť hrdina, bojovníčka, cestovala skoro celý seriál či už to bolo s Gendrym, s Houndom, či už sa plavila do Braavosu a tak aj skončila. To že Sansa chcela aby bol sever nezávislé samostatné kráľovstvo bolo dosť nasilu, to sa tam mohol postaviť každý jeden z tých lordov a povedať si aj mi chceme byť samostatný, s tým akože súhlasím, ale o tom som vôbec nepísal.[/spoiler] Malé chyby to malo ale ako celok to skončilo podľa mňa celkom dobre.
718918
1 -6
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ne :D
Ty si vždy, ale argumentoval stupidně (když už ti docházeli argumenty) a potom co jsem chtěl abys Daenerys přirovnal k historické postavě, tak si už přestal. Předtím si tam dával příklady z 2. světové. Už to tu nebudu znovu řešit, můžeš si to jít pročíst znova.
718925
Ne *:D* Ty si vždy, ale argumentoval stupidně (když už ti docházeli argumenty) a potom co jsem chtěl abys Daenerys přirovnal k historické postavě, tak si už přestal. Předtím si tam dával příklady z 2. světové. Už to tu nebudu znovu řešit, můžeš si to jít pročíst znova.
718920
4 0
reagují: Robur, Gorecki
reagovat
reaguje na: gaboo
Přesně, škoda, že to nenapadlo i mě:D jsem asi ospalej.
718924
Přesně, škoda, že to nenapadlo i mě*:D* jsem asi ospalej.
718919
2 0
reagovat
reaguje na: Lorian
:D:D:D Ty vole, ty si teda pekne pri...... Odkedy si si založil účet a prispievaš do diskusií na MZ si ako mor, každý jeden tvoj názor a príspevok čo som čítal je absolútny odpad a nechápem ako môže niekto s tebou viesť normálnu debatu. Ako si vždy myslíš aký si inteligentný a nadradený nad všetkých ostatných, aký je ten tvoj názor správny, nikdy si sa nezamýšľal nad tým že by si to mal v tej hlavičke makovičke čo máš na krku trošku popletené? O môj nick sa ty nestaraj, komentár "aj hovno sedí v mise pretože ho niekto vysral" krásne vystihuje tvoju arogantnú povýšeneckú povahu. Viac k tomuto asi nemám čo dodať :-:-:-
718923
*:D**:D**:D* Ty vole, ty si teda pekne pri...... Odkedy si si založil účet a prispievaš do diskusií na MZ si ako mor, každý jeden tvoj názor a príspevok čo som čítal je absolútny odpad a nechápem ako môže niekto s tebou viesť normálnu debatu. Ako si vždy myslíš aký si inteligentný a nadradený nad všetkých ostatných, aký je ten tvoj názor správny, nikdy si sa nezamýšľal nad tým že by si to mal v tej hlavičke makovičke čo máš na krku trošku popletené? O môj nick sa ty nestaraj, komentár "aj hovno sedí v mise pretože ho niekto vysral" krásne vystihuje tvoju arogantnú povýšeneckú povahu. Viac k tomuto asi nemám čo dodať *:-**:-**:-*
718915
2 -4
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se