Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Captain Marvel: Recenze

příspěvky 101 - 120 Napsat příspěvek
reaguje na: RainMakeR
Jo, vypadá to na Black Widow v květnu a Eternals v listopadu (z července se podle všeho vyhodili třetí Strážci Galaxie).

Potvrzení bych čekal nejdřív na Comic-Conu.
709688
Jo, vypadá to na Black Widow v květnu a Eternals v listopadu (z července se podle všeho vyhodili třetí Strážci Galaxie). Potvrzení bych čekal nejdřív na Comic-Conu.
709685
3 -1
reagují: Arbiter
reagovat
Teď zase čtu na Wikipedii že na 1.5. a 6.11 2020 mají zabookovany termíny na premiéry dalších filmů. Tzn tu Black Widow a Eternals? Asi to oznámí až po premiéře Avengers EG
709685
Teď zase čtu na Wikipedii že na 1.5. a 6.11 2020 mají zabookovany termíny na premiéry dalších filmů. Tzn tu Black Widow a Eternals? Asi to oznámí až po premiéře Avengers EG
0 -2
reagují: KarelR
reagovat

Filmy od MCU ve 2020

Na rovinu. Je docela mozny že si příští rok dají pauzu?A že další filmy na nás vlítnout až 2021 včele s Black Widow, která se má natáčet letos v létě? Eternals se mají taky natáčet na konci léta 2019. Na ten příští rok tam vážně nic není.
Co vy na to? Za mě osobně je to dobrě. Aspoň lidí vyhládnou...
709684
Na rovinu. Je docela mozny že si příští rok dají pauzu?A že další filmy na nás vlítnout až 2021 včele s Black Widow, která se má natáčet letos v létě? Eternals se mají taky natáčet na konci léta 2019. Na ten příští rok tam vážně nic není. Co vy na to? Za mě osobně je to dobrě. Aspoň lidí vyhládnou...
Filmy od MCU ve 2020
1 -1
reagovat
reaguje na: KarelR
Já vím, taky si dělám srandu, editnul jsem ten koment ještě o modus a median :D
709680
Já vím, taky si dělám srandu, editnul jsem ten koment ještě o modus a median *:D*
709679
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Samozřejmě, že bude průměr kolem sedmi, z ČSFD a jinde by vylezlo to samý, že jo :D O tom se tu nebavíme :)
709679
Samozřejmě, že bude průměr kolem sedmi, z ČSFD a jinde by vylezlo to samý, že jo *:D* O tom se tu nebavíme *:)*
709675
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: KarelR
Díky za takovýhle přehled, Karle - bez jakýhokoli sarkasmu ?)

Zároveň se dá snadno argumentovat, že z posledních 7 marvelovek (vč. Cpt. Marvel) jich hned pět dostal právě 7/10. Takže ono to s tou selektivní pamětí nebude tak hrozný. :)

Za sebe musím říct, že mě některý marvelovky bavily, některý jsem ani neviděl, ale z poslední doby jsem si z těch "barevných áčkových sci-fi" víc užil třeba Alitu nebo i Valeriana a Jupiter vychází. :+
709678
Díky za takovýhle přehled, Karle - bez jakýhokoli sarkasmu *?)* Zároveň se dá snadno argumentovat, že z posledních 7 marvelovek (vč. Cpt. Marvel) jich hned pět dostal právě 7/10. Takže ono to s tou selektivní pamětí nebude tak hrozný. *:)* Za sebe musím říct, že mě některý marvelovky bavily, některý jsem ani neviděl, ale z poslední doby jsem si z těch "barevných áčkových sci-fi" víc užil třeba Alitu nebo i Valeriana a Jupiter vychází. *:+*
709669
1 -2
reagují: davidb
reagovat
reaguje na: KarelR
No Karle průměr z toho je 7,25, median  rovných 7, modus (nejčastější hodnota) taky 7:D
709675
No Karle průměr z toho je 7,25, median  rovných 7, modus (nejčastější hodnota) taky 7*:D*
709669
3 -3
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: JG7
Pokud je Tvá teorie pravdivá, tak by to bylo hodně smutné. 
709672
Pokud je Tvá teorie pravdivá, tak by to bylo hodně smutné. 
709665
1 -1
reagovat
reaguje na: winnie_the_pooh
"Ale vážně, kdy tu nějaká marvelovka dostala jiný hodnocení než 7/10?"

Fáze 1:

Iron Man - 8/10
Neuvěřitelný Hulk - 6/10
Iron Man 2 - 6/10
Thor - 7/10 (... imf)
Kapitán Amerika - 8/10
Avengers - 8/10

Fáze 2:

Iron Man 3 - 7/10 (... imf)
Thor 2 - 6/10
Kapitán Amerika 2 - 9/10
Strážci Galaxie - 8/10
Avengers 2 - 6/10
Ant-Man - 7/10 (... imf)

Fáze 3:

Kapitán Amerika 3 - 8/10
Doctor Strange - 8/10
Strážci Galaxie Vol. 2 - 7/10 (... imf)
Spider-Man: Homecoming - 7/10
Thor Ragnarok - 6/10
Black Panther - 7/10 (... imf)
Avengers: Infinity War - 9/10
Ant-Man a Wasp - 7/10

Pokud to beru před Captain Marvel, tak v první fázi tu padlo 7/10 jednou, ve druhý dvakrát a ve třetí čtyřikrát. To znamená celkově jsme to měli u sedmi filmů z dvaceti, tzn. víceméně u třetiny, a jinak u půlky filmů z poslední fáze, což má do "posledních deset filmů nedáváte prakticky nic jinýho než 7/10!" docela daleko, ne? Selektivní paměť strikes again :)
709669
"Ale vážně, kdy tu nějaká marvelovka dostala jiný hodnocení než 7/10?" Fáze 1: Iron Man - 8/10 Neuvěřitelný Hulk - 6/10 Iron Man 2 - 6/10 Thor - 7/10 (... imf) Kapitán Amerika - 8/10 Avengers - 8/10 Fáze 2: Iron Man 3 - 7/10 (... imf) Thor 2 - 6/10 Kapitán Amerika 2 - 9/10 Strážci Galaxie - 8/10 Avengers 2 - 6/10 Ant-Man - 7/10 (... imf) Fáze 3: Kapitán Amerika 3 - 8/10 Doctor Strange - 8/10 Strážci Galaxie Vol. 2 - 7/10 (... imf) Spider-Man: Homecoming - 7/10 Thor Ragnarok - 6/10 Black Panther - 7/10 (... imf) Avengers: Infinity War - 9/10 Ant-Man a Wasp - 7/10 Pokud to beru před Captain Marvel, tak v první fázi tu padlo 7/10 jednou, ve druhý dvakrát a ve třetí čtyřikrát. To znamená celkově jsme to měli u sedmi filmů z dvaceti, tzn. víceméně u třetiny, a jinak u půlky filmů z poslední fáze, což má do "posledních deset filmů nedáváte prakticky nic jinýho než 7/10!" docela daleko, ne? Selektivní paměť strikes again *:)*
709662
14 -3
reagovat

6/10

V diskuzi se všichni převážně shodují i s mými dojmy z Captain Marvel. Takže jo potvrzuji, že obsazení je výborné, všichni do svých rolí perfektně sedí a film skutečně táhne Brie Larson (která fakt není herečka jednoho výrazu) a Samuel L. Jackson. Vztah Carol a Furyho jede ve stylu buddy movie z devadesátek. Trochu špičkování, rozdílný přístup k řešení situace, nahrávání si na hlášky. Jsem rád, že postavu Furyho konečně otevřeli víc než v předchozích filmech, strašně mu to prospělo. Hlavní hrdinka je sympatická, její chování je pochopitelné a je jednoduché si ji oblíbit a fandit ji. Atmosféra devadesátek je fajn. Pomrknutí na technologie staré téměř 20 let, tehdejší módu, popkulturní fenomény. Vše ok. "Girl power" je přítomna a velmi jemně prorůstá filmem, žádné silácké řeči, žádné přílišné tlačení na pilu. Je to příjemně subtilní a povedená část filmu. Design Kree a některé jejich vychytávky mi přišly skvěle vymyšlené, sem tam povedená drobnost. 

Teď negativa. Příběh je vážně prostinký. Jako na mě až moc. Strašně to jde divákovi naproti. Jsou věci co se stanou strašně okatě jen, aby děti 10+ u toho nemusely příliš přemýšlet. Strašně mě štvalo, jak v obřím archivu najdou během pár sekund tu složku kterou potřebují. Tohle mi hrozně vadilo i u Black Panthera, přitom v marveláckých týmovkách tenhle pocit nemám. Režie je strašně nevýrazná. Není tam žádný nápad, zajímavý úhel kamery, cool moment. Bitky tělo na tělo ani zdaleka nedosahují kvalit jako ve Winter Soldier. Mám dojem, že i takový Jon Favreau a Peyton Reed jsou invenčnější režiséři. O Cooglerovi a Rusoovcích nemluvě.  Mám poprvé z Marvelovky dojem, že se jede po několikrát už vyjetých kolejích. Některé twisty mi přišly předvídatelné. Finále je sice fajn a má snahu být epické a osobní zároveň, ale nakonec nemá žádný katarzní moment. Hudba je dost nevýrazná a pár devadesátkových songů to nezachrání. Ani jsem si nevšimnul jestli má Captain Marvel nějaký vlastní motiv.

Nakonec jde o nepovinnou zastávku před Endgame, která spíš neurazí než by nadchla. Rozhodně to není must-see záležitost a spíš solidně odvedená zakázka.

P.S.: Annette Bening strašně rychle zestárla, vůbec jsme ji nepoznal a pletl si ji s Glenn Close.
709666
V diskuzi se všichni převážně shodují i s mými dojmy z Captain Marvel. Takže jo potvrzuji, že obsazení je výborné, všichni do svých rolí perfektně sedí a film skutečně táhne Brie Larson (která fakt není herečka jednoho výrazu) a Samuel L. Jackson. Vztah Carol a Furyho jede ve stylu buddy movie z devadesátek. Trochu špičkování, rozdílný přístup k řešení situace, nahrávání si na hlášky. Jsem rád, že postavu Furyho konečně otevřeli víc než v předchozích filmech, strašně mu to prospělo. Hlavní hrdinka je sympatická, její chování je pochopitelné a je jednoduché si ji oblíbit a fandit ji. Atmosféra devadesátek je fajn. Pomrknutí na technologie staré téměř 20 let, tehdejší módu, popkulturní fenomény. Vše ok. "Girl power" je přítomna a velmi jemně prorůstá filmem, žádné silácké řeči, žádné přílišné tlačení na pilu. Je to příjemně subtilní a povedená část filmu. Design Kree a některé jejich vychytávky mi přišly skvěle vymyšlené, sem tam povedená drobnost.  Teď negativa. Příběh je vážně prostinký. Jako na mě až moc. Strašně to jde divákovi naproti. Jsou věci co se stanou strašně okatě jen, aby děti 10+ u toho nemusely příliš přemýšlet. [spoiler]Strašně mě štvalo, jak v obřím archivu najdou během pár sekund tu složku kterou potřebují.[/spoiler] Tohle mi hrozně vadilo i u Black Panthera, přitom v marveláckých týmovkách tenhle pocit nemám. Režie je strašně nevýrazná. Není tam žádný nápad, zajímavý úhel kamery, cool moment. Bitky tělo na tělo ani zdaleka nedosahují kvalit jako ve Winter Soldier. Mám dojem, že i takový Jon Favreau a Peyton Reed jsou invenčnější režiséři. O Cooglerovi a Rusoovcích nemluvě.  Mám poprvé z Marvelovky dojem, že se jede po několikrát už vyjetých kolejích. Některé twisty mi přišly předvídatelné. Finále je sice fajn a má snahu být epické a osobní zároveň, ale nakonec nemá žádný katarzní moment. Hudba je dost nevýrazná a pár devadesátkových songů to nezachrání. Ani jsem si nevšimnul jestli má Captain Marvel nějaký vlastní motiv. Nakonec jde o nepovinnou zastávku před Endgame, která spíš neurazí než by nadchla. Rozhodně to není must-see záležitost a spíš solidně odvedená zakázka. P.S.: Annette Bening strašně rychle zestárla, vůbec jsme ji nepoznal a pletl si ji s Glenn Close.
6/10
3 -2
reagovat
reaguje na: hroubek
Já mám na to teorii. Skrullové jsou tady hodný, protože představují transgendry.
709665
Já mám na to teorii. [spoiler]Skrullové jsou tady hodný, protože představují transgendry.[/spoiler]
709656
3 -7
reagují: hroubek
reagovat

Sedmička

...tady není šťastným číslem, nýbrž zcela předvídatelným :D 

Neberte to (vy, MZ redakce) příliš osobně, ale asi nebudu jediný komu to přijde jako generický mainstream hodnocení pro generický film pro masy (zlatý Fuka, který tomu napařil 40% 8)). Ale vážně, kdy tu nějaká marvelovka dostala jiný hodnocení? Snad nějakých 6/10, když to bylo slabší a naopak osmička, když se zadařilo (snad první Strážci galaxie, asi 10 filmů dozadu)...
709662
...tady není šťastným číslem, nýbrž zcela předvídatelným *:D*  Neberte to (vy, MZ redakce) příliš osobně, ale asi nebudu jediný komu to přijde jako generický mainstream hodnocení pro generický film pro masy (zlatý Fuka, který tomu napařil 40% *8)*). Ale vážně, kdy tu nějaká marvelovka dostala jiný hodnocení? Snad nějakých 6/10, když to bylo slabší a naopak osmička, když se zadařilo (snad první Strážci galaxie, asi 10 filmů dozadu)...
Sedmička
2 -5
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: MILFhunter69

hm

a co jineho by meli zminovat , BP je naplnen rasismen ze strany cernochu az na pudu, ale od amiku se to da cekat, tam je to u nich norma, ale u nas zatim jeste neni a chvala bohu za to, jeste se tu zatim da o cerne rict ze je cerna napriklad 
709660
a co jineho by meli zminovat , BP je naplnen rasismen ze strany cernochu az na pudu, ale od amiku se to da cekat, tam je to u nich norma, ale u nas zatim jeste neni a chvala bohu za to, jeste se tu zatim da o cerne rict ze je cerna napriklad 
hm
709601
7 -8
reagovat
Na film jsem se po trailerech netěšil. Vzal jsem to jako povinnou zastávku před konečnou stanicí. Na druhou stranu pokud by mě film sedl, tak bych se za něj byl schopen v diskuzích bít. Film je v pohodě. Žádná velká událost se nekoná. Má to své momenty, dobré tempo a představí to novou hrdinku. Vtipy fungují, silné scény jsou silné, akce pokulhává, Brie je jako Carol v pohodě a Sam L. Jackson si to krásně dává. A teď ta temnější stránka filmu. Filmu mu bych byl ochotný odpustit ledacos, ale že bude až takhle vyjebávat s komiksovou předlohou, to bych nečekal. U Nejvyšší inteligence to chápu, ale postava Mar-Vella si tohle nezasloužila, to ať si říká každý co chce(všichni poctivě načíst v Ultimátním komiksovém kompletu díl Život a smrt Captaina Marvela. Další věc, konflikt mezi Kree a Skrully je úplně nevyužit a to jak je podán je k smíchů. Co mě ale nejvíce vytočilo je jak jsou ve filmu zobrazeni Skrullové. Kree jsou v komiksech pěkní parchanti, ale Skrullové jsou z...i(viz. Tajná invaze), a zde z nich dělají tohle. Jako vážně?? A pak to korunují vtípky. DC je sice místy trapně vážné, ale alespoň ctí některé pravidla ze svých komiksů. No pak přijde jedna konkrétní scéna, která podkope jednu postavu(a nejsmutnější na tom je, že ta postava se k dané věci vyjadřuje v druhém díle Captaina America, a zde jí vidíme v jiném podání, a ještě k tomu jako vtip). Nechci působit negativně, protože film sám osobě není špatný, a splňuje to co má, ale mě to bohužel nestačí. Hodně mě štve jak si to s některými věcmi vytírá zadek a při tom se tváří, že je všechno naprosto v pohodě. 6/10
709656
Na film jsem se po trailerech netěšil. Vzal jsem to jako povinnou zastávku před konečnou stanicí. Na druhou stranu pokud by mě film sedl, tak bych se za něj byl schopen v diskuzích bít. Film je v pohodě. Žádná velká událost se nekoná. Má to své momenty, dobré tempo a představí to novou hrdinku. Vtipy fungují, silné scény jsou silné, akce pokulhává, Brie je jako Carol v pohodě a Sam L. Jackson si to krásně dává. A teď ta temnější stránka filmu. Filmu mu bych byl ochotný odpustit ledacos, ale že bude až takhle vyjebávat s komiksovou předlohou, to bych nečekal. U Nejvyšší inteligence to chápu, ale postava Mar-Vella si tohle nezasloužila, to ať si říká každý co chce(všichni poctivě načíst v Ultimátním komiksovém kompletu díl Život a smrt Captaina Marvela. Další věc, konflikt mezi Kree a Skrully je úplně nevyužit a to jak je podán je k smíchů. Co mě ale nejvíce vytočilo je jak jsou ve filmu zobrazeni Skrullové. Kree jsou v komiksech pěkní parchanti, ale Skrullové jsou z...i(viz. Tajná invaze), a zde z nich dělají tohle. Jako vážně?? A pak to korunují vtípky. DC je sice místy trapně vážné, ale alespoň ctí některé pravidla ze svých komiksů. No pak přijde jedna konkrétní scéna, která podkope jednu postavu(a nejsmutnější na tom je, že ta postava se k dané věci vyjadřuje v druhém díle Captaina America, a zde jí vidíme v jiném podání, a ještě k tomu jako vtip). Nechci působit negativně, protože film sám osobě není špatný, a splňuje to co má, ale mě to bohužel nestačí. Hodně mě štve jak si to s některými věcmi vytírá zadek a při tom se tváří, že je všechno naprosto v pohodě. 6/10
6 -4
reagují: moonight, JG7
reagovat
Jsem Fanda Marvelu celým svým srdcem, ale mě to přišlo cely takový utahany až nudný, žádná extra akce. Žádný Wow moment. Za týden si nebudu pamatovat žádnou výraznější scénu, krom první potitulkovky. Jsem docela zklamanej. Na origin Doctora strange to zdaleka nemá a na BP to ztrácí taky hodně. 5/10 bohužel 
709648
Jsem Fanda Marvelu celým svým srdcem, ale mě to přišlo cely takový utahany až nudný, žádná extra akce. Žádný Wow moment. Za týden si nebudu pamatovat žádnou výraznější scénu, krom první potitulkovky. Jsem docela zklamanej. Na origin Doctora strange to zdaleka nemá a na BP to ztrácí taky hodně. 5/10 bohužel 
6 -4
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ty lokace byly sakra odflaknuty. Celá Hala vypadala jako lehce přeskinovanej Sakaar z Ragnaroku. :D Soundtrack o ničem, krom Avengers na konci žádnej výraznej motiv. 
709643
Ty lokace byly sakra odflaknuty. Celá Hala vypadala jako lehce přeskinovanej Sakaar z Ragnaroku. *:D* Soundtrack o ničem, krom Avengers na konci žádnej výraznej motiv. 
709640
5 -1
reagovat
Další díl v nekonečném seriálu. Za 7 týdnů!!! Tady bude Grande finále. Tehle dil docela potěšil. Ukázal další universum (Kree a Skrulove) příjemný prostředí 90.let (Windows je nesmrtelný!!!) Ale přišlo mě to docela odflaknuty. Hlavně lokace. Soundtrack nebyl nějak zapomatovatelnej/výraznější. Možná to nemělo tak velkej rozpočet? Jako jiný Marvelovky. Třeba v porovnání s prvními strážci galaxie je tohle o dost slabší. 
Potěšili ty návaznosti na "budoucí díly". U některých momentů jsem byl trochu mimo. Např kde se vzal tu se vzal Tesarect z Avengers a Capa1 ? 
Každopádně se těším na druhý díl a na to jak bude Carol spolupracovat s Avengers :+ 
První potitulkova scéna mě zvedla radostí z křesla 8)
709640
Další díl v nekonečném seriálu. Za 7 týdnů!!! Tady bude Grande finále. Tehle dil docela potěšil. Ukázal další universum (Kree a Skrulove) příjemný prostředí 90.let (Windows je nesmrtelný!!!) Ale přišlo mě to docela odflaknuty. Hlavně lokace. Soundtrack nebyl nějak zapomatovatelnej/výraznější. Možná to nemělo tak velkej rozpočet? Jako jiný Marvelovky. Třeba v porovnání s prvními strážci galaxie je tohle o dost slabší.  Potěšili ty návaznosti na "budoucí díly". U některých momentů jsem byl trochu mimo.[spoiler] Např kde se vzal tu se vzal Tesarect z Avengers a Capa1 ? [/spoiler] Každopádně se těším na druhý díl a na to jak bude Carol spolupracovat s Avengers *:+*  První potitulkova scéna mě zvedla radostí z křesla *8)*
1 -2
reagují: blahar
reagovat
reaguje na: Rockyky
nebude
709625
nebude
709623
3 -3
reagovat

8/10

Jako bavil jsem se opravdu dobře. Pro těch 800 mega si to dojde s přehledem, ale miliarda neklapne. Přeci jen holky na to nebudou chodit z povinnosti jak se chodilo na BP v americe. Tam podle mne kdokoliv s odstínem tmavším než Tomio Okamura musel povinně do kina, jinak by byl za loosera. To se tady nekoná. Film navštíví klasická Marvel sestava plus pár holek navíc....

Prostě Disney hraje na jistotu a ještě nejméně ve fázi 4 bude tohle držet...
Dokud bude X-men vypadat, jak vypadá teď a DC nenajde konečně svoji tvář, tak komiksovýmu publiku se v pravidelných intervalech prostě nic lepšího teď nenabízí.

Takže povinnost u Captain Marvel Splněna a za měsíc to snad bude těch 10/10
709623
Jako bavil jsem se opravdu dobře. Pro těch 800 mega si to dojde s přehledem, ale miliarda neklapne. Přeci jen holky na to nebudou chodit z povinnosti jak se chodilo na BP v americe. Tam podle mne kdokoliv s odstínem tmavším než Tomio Okamura musel povinně do kina, jinak by byl za loosera. To se tady nekoná. Film navštíví klasická Marvel sestava plus pár holek navíc.... Prostě Disney hraje na jistotu a ještě nejméně ve fázi 4 bude tohle držet... Dokud bude X-men vypadat, jak vypadá teď a DC nenajde konečně svoji tvář, tak komiksovýmu publiku se v pravidelných intervalech prostě nic lepšího teď nenabízí. Takže povinnost u Captain Marvel Splněna a za měsíc to snad bude těch 10/10
8/10
4 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

7/10

Za mě celkem slušný mar vel origin ;)
Brie Larson je ve filmu sympaťanda, které se dá fandit. Fury jí zdatně sekunduje, jen je strašná kravina to, jakým způsobem přijde o oko. Agent nováček je výbornej :+
Každopádně závěrečná akce mi přijde celkem krátká a ve srovnání s Alitou silně kulhá na obě nohy. Na tohle do kina podruhé nepůjdu.
709617
Za mě celkem slušný mar vel origin *;)* Brie Larson je ve filmu sympaťanda, které se dá fandit. Fury jí zdatně sekunduje, jen je strašná kravina to, jakým způsobem [spoiler]přijde o oko[/spoiler]. Agent nováček je výbornej *:+* Každopádně závěrečná akce mi přijde celkem krátká a ve srovnání s Alitou silně kulhá na obě nohy. Na tohle do kina podruhé nepůjdu.
7/10
4 -3
reagovat
© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se