Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Režisér Temného rytíře a Dunkerku chystá další lahůdku

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
reaguje na: KarelR
Až slunce bude vycházet na západě a zapadat na východě. Až moře vyschnou a hory budou létat ve větru jako listí.
719276
Až slunce bude vycházet na západě a zapadat na východě. Až moře vyschnou a hory budou létat ve větru jako listí.
719275
2 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Hele a kdy už si založíš vlastní web? :)
719275
Hele a kdy už si založíš vlastní web? *:)*
719273
0 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
Aaron Taylor-Johnson and Kenneth Branagh will appear in Christopher Nolan’s upcoming film, “Tenet.”

Clémence Poésy, Dimple Kapadia, Michael Caine are also joining the cast that includes John David Washington, Elizabeth Debicki, and Robert Pattinson.

“Tenet,” which is being filmed on location across seven countries, is an action epic evolving from the world of international espionage.

Nolan is directing from his own original screenplay and will use a mix of Imax and 70mm film to bring the story to the big screen.

Nolan’s behind-the-scenes creative team includes director of photography Hoyte van Hoytema, production designer Nathan Crowley, editor Jennifer Lame, costume designer Jeffrey Kurland, and visual effects supervisor Andrew Jackson. The score is being composed by Ludwig Göransson.

:+:+

Nolan si natočí vlastní bondovku.
719273
Aaron Taylor-Johnson and Kenneth Branagh will appear in Christopher Nolan’s upcoming film, “Tenet.” Clémence Poésy, Dimple Kapadia, Michael Caine are also joining the cast that includes John David Washington, Elizabeth Debicki, and Robert Pattinson. “Tenet,” which is being filmed on location across seven countries, is an [b]action epic evolving from the world of international espionage[/b]. Nolan is directing from his own original screenplay and will use a mix of Imax and 70mm film to bring the story to the big screen. Nolan’s behind-the-scenes creative team includes director of photography Hoyte van Hoytema, production designer Nathan Crowley, editor Jennifer Lame, costume designer Jeffrey Kurland, and visual effects supervisor Andrew Jackson. The score is being composed by Ludwig Göransson. *:+**:+* Nolan si natočí vlastní bondovku.
4 0
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: WalkingDude
Chapem preto som pisal " niečo viac než supráci" pretože nevidim dovod prečo by sa nolan vracal k superhrdinom.
709769
Chapem preto som pisal " niečo viac než supráci" pretože nevidim dovod prečo by sa nolan vracal k superhrdinom.
709574
0 0
reagovat
dajte si komiksovku život adele a budete vďační za každý superhero počin:D:D:D
709581
dajte si komiksovku život adele a budete vďační za každý superhero počin*:D**:D**:D*
1 -1
reagovat

asi to neni pravda

uz to dementovali:
link
709579
uz to dementovali: https://www.slashfilm.com/new-christopher-nolan-movie-details/
asi to neni pravda
1 0
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Videl, mam moc rad a ani nevim ze je to podle komiksu8). Najde se urcite vic vyjimek. Mel sem na mysli, vsechny ty, kde si nekdo navlece kostym a leti zachranit mesto. Je to uz ohrany. 
709574
Videl, mam moc rad a ani nevim ze je to podle komiksu*8)*. Najde se urcite vic vyjimek. Mel sem na mysli, vsechny ty, kde si nekdo navlece kostym a leti zachranit mesto. Je to uz ohrany. 
709538
4 0
reagují: Mr.FREAKE
reagovat
reaguje na: WalkingDude
oukey nemám chuť sa hádať ale comicsy su aj niečo viac než supráci - mrkni napr. na History of Violence - videl si film? Tak toto je veľmi dostojná adaptácia comicsu. Keby Nolan adaptoval čokolvek čo ja viem od Jeffa Lemira bol by som nadmieru rád ?)
709538
oukey nemám chuť sa hádať ale comicsy su aj niečo viac než supráci - mrkni napr. na History of Violence - videl si film? Tak toto je veľmi dostojná adaptácia comicsu. Keby Nolan adaptoval čokolvek čo ja viem od Jeffa Lemira bol by som nadmieru rád *?)*
709488
1 -1
reagují: WalkingDude
reagovat
reaguje na: Mr.Nobody
Je to film na velke platno, do TV se to moc nehodi. Ma atmosferu, ale dejove je to ridke a taky nemam potrebu na to moc koukat podruhe.
Jsem fanda Nolana, predevsim jak pracuje s triky a jeho filmy jsou originalni, coz se dnes v Hollywoodu moc nenosi. Chybi mi fealing 90. filmu, kdy jsem se do kina hodne tesil. Nolan mi to supluje. Dnes je to sama komiksarna, remake, digibordel. 
709513
Je to film na velke platno, do TV se to moc nehodi. Ma atmosferu, ale dejove je to ridke a taky nemam potrebu na to moc koukat podruhe. Jsem fanda Nolana, predevsim jak pracuje s triky a jeho filmy jsou originalni, coz se dnes v Hollywoodu moc nenosi. Chybi mi fealing 90. filmu, kdy jsem se do kina hodne tesil. Nolan mi to supluje. Dnes je to sama komiksarna, remake, digibordel. 
709485
1 -1
reagovat

"A možná je to jinak."

Collider is reporting they were informed by a “trusted source” that the information in the Production Weekly tweet is in fact not true.
709491
[url=http://collider.com/christopher-nolan-new-movie-romantic-thriller/]Collider[/url] is reporting they were informed by a “trusted source” that the information in the Production Weekly tweet is in fact not true.
"A možná je to jinak."
1 0
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
..mam radeji jeho puvodni kousky co nejsou podle zadne predlohy. A navic tech kreslenejch slatanin uz je trochu moc 8)
709488
..mam radeji jeho puvodni kousky co nejsou podle zadne predlohy. A navic tech kreslenejch slatanin uz je trochu moc *8)*
709445
2 -4
reagují: Mr.FREAKE
reagovat
Dunkerk podľa mňa len nebol ,,divácky" film ale to neznamená že by bol technicky zlý, proste nebol to film ako Zachráňte vojaka Ryana ( čo asi veľa ľudí čakalo), ja sa teším, Nolan ma vyslovene nenasral ani raz, znudený som bol akurát Dunkerkom, videl som to raz a nejak ma nelákalo vidieť to znova...možno časom :D
709485
Dunkerk podľa mňa len nebol ,,divácky" film ale to neznamená že by bol technicky zlý, proste nebol to film ako Zachráňte vojaka Ryana ( čo asi veľa ľudí čakalo), ja sa teším, Nolan ma vyslovene nenasral ani raz, znudený som bol akurát Dunkerkom, videl som to raz a nejak ma nelákalo vidieť to znova...možno časom *:D*
1 -1
reagují: spoock
reagovat
Ja úprimne závidím každému na koho Dunkerk zapôsobil a bavil ho. Nikdy som sa v Imaxe tak nenudil ako pri tomto filme. Vôbec na mňa nezaposobil fakt, že je to podľa skutočných udalostí. Asi som málo empatický alebo som asi potreboval viac (scenáristiky) postrčiť k tomu, aby ma zaujímalo čo sa s postavami na plátne stane. Neviem kde bol problém, ale chcelo sa mi plakať od nudy. 
Jeho nový film ma každopádne zaujíma a dúfam, že to bude ďalšie sci-fi :)
709472
Ja úprimne závidím každému na koho Dunkerk zapôsobil a bavil ho. Nikdy som sa v Imaxe tak nenudil ako pri tomto filme. Vôbec na mňa nezaposobil fakt, že je to podľa skutočných udalostí. Asi som málo empatický alebo som asi potreboval viac (scenáristiky) postrčiť k tomu, aby ma zaujímalo čo sa s postavami na plátne stane. Neviem kde bol problém, ale chcelo sa mi plakať od nudy.  Jeho nový film ma každopádne zaujíma a dúfam, že to bude ďalšie sci-fi *:)*
4 0
reagovat
ako pravil klasik: "if you have haters, you must be doing something right"

Nolan je len obeťou vlastnej šikovnosti a úspechu. Zbieral pozitívne kritiky, jeho filmy zarábali stále viac, a po Inception a TDK získal definitívne status režisérskej hviezdy, v ktorom v rámci svojej generácie v podstate nemá konkurenciu (napr. pri Interstellar sa išlo na "nového Nolana" nie na "nového McConaugheyho"). Skrátka dosiahol elitný level ako Spielberg, Ridley Scott a pod. 

S takým obrovským úspechom logicky prídu "experti" čo začnú rozprávať že je "nezaslúžený" a že Nolan je "overrated" a pod.

Dokonalý nie je, občas sa už aj vykráda, ale jeho úspech je zaslúžený.
709469
ako pravil klasik: "if you have haters, you must be doing something right" Nolan je len obeťou vlastnej šikovnosti a úspechu. Zbieral pozitívne kritiky, jeho filmy zarábali stále viac, a po Inception a TDK získal definitívne status režisérskej hviezdy, v ktorom v rámci svojej generácie v podstate nemá konkurenciu (napr. pri Interstellar sa išlo na "nového Nolana" nie na "nového McConaugheyho"). Skrátka dosiahol elitný level ako Spielberg, Ridley Scott a pod.  S takým obrovským úspechom logicky prídu "experti" čo začnú rozprávať že je "nezaslúžený" a že Nolan je "overrated" a pod. Dokonalý nie je, občas sa už aj vykráda, ale jeho úspech je zaslúžený.
9 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Dal jsem ti palec nahoru, TDKR je podle mě výborný film, hater nejsi. ;)
709467
Dal jsem ti palec nahoru, TDKR je podle mě výborný film, hater nejsi. *;)*
709465
3 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Tesat!
709466
Tesat!
709465
0 -1
reagovat
Určitě nechci říkat slovo "hloupý", ale samoúčelnost tří časových rovin je v mých očích silný přešlap. Vyprázdněnost obsahu je autorsky záměrná, takže u té o "chybách" řeč být nemůže.
Mě se strašně líbí, jak všichni, kdo nejsou nekritičtí obdivovatelé, musí být podle těch obdivovatelů automaticky hateři. Nolanovu práci a přínos nesnižuju, jako režisér je velmi dobrý, neřknuli až skvělý. Ale TDKR vážně výborný film není a Dunkerk má až moc "ale" a autorských rozhodnutí, které alespoň mně šťastná nepřijdou. Z tohohle pohledu jsem teda podle všeho hater, jest tak? Potom mi vysvětlete, proč mě upřímně novinka zajímá, proč jsem si i ty Nolanovy "problematické kousky" do vlastního držení koupil a proč mi stojí za to pokaždé vysvětlovat, že mi střízlivý pohled na autorovu tvorbu příjde zajímavější, než ta bezmezná a oddaná láska...
709465
Určitě nechci říkat slovo "hloupý", ale samoúčelnost tří časových rovin je v mých očích silný přešlap. Vyprázdněnost obsahu je autorsky záměrná, takže u té o "chybách" řeč být nemůže. Mě se strašně líbí, jak všichni, kdo nejsou nekritičtí obdivovatelé, musí být podle těch obdivovatelů automaticky hateři. Nolanovu práci a přínos nesnižuju, jako režisér je velmi dobrý, neřknuli až skvělý. Ale TDKR vážně výborný film není a Dunkerk má až moc "ale" a autorských rozhodnutí, které alespoň mně šťastná nepřijdou. Z tohohle pohledu jsem teda podle všeho hater, jest tak? Potom mi vysvětlete, proč mě upřímně novinka zajímá, proč jsem si i ty Nolanovy "problematické kousky" do vlastního držení koupil a proč mi stojí za to pokaždé vysvětlovat, že mi střízlivý pohled na autorovu tvorbu příjde zajímavější, než ta bezmezná a oddaná láska...
14 -1
reagují: connor, verbst
reagovat
Taková zpravodajská diskuze, tady se člověk dozví věcí :D
709464
Taková zpravodajská diskuze, tady se člověk dozví věcí *:D*
1 -1
reagovat
reaguje na: Ironhead
+1
709463
+1
709462
4 -3
reagovat
reaguje na: mapar
Tady je zase pozérů :_)
To by mě opravdu zajímalo, proč měl podle tebe třeba Dunkerk "hloupej scénář"? Vždyť to byl v podstatě film o reálných událostech točený z části až dokumentárními postupy. Co na tom bylo tedy hloupé? Jakože by se to takhle nikdy nestalo? To snad ne :D Zcela chápu, že ten film nemusel sedět všem, ale hloupý scénář, to vážně ne ?) 
No a na Interstellaru, tam snad krom trochu divného úplného konce (odlet za Brandovou), bylo hloupé co?  Možná tomu ale ti astrofyzici jako Kip Throne moc nerozumí. :))
709462
Tady je zase pozérů :_) To by mě opravdu zajímalo, proč měl podle tebe třeba Dunkerk "hloupej scénář"? Vždyť to byl v podstatě film o reálných událostech točený z části až dokumentárními postupy. Co na tom bylo tedy hloupé? Jakože by se to takhle nikdy nestalo? To snad ne *:D* Zcela chápu, že ten film nemusel sedět všem, ale hloupý scénář, to vážně ne *?)*  No a na Interstellaru, tam snad krom trochu divného úplného konce (odlet za Brandovou), bylo hloupé co?  Možná tomu ale ti astrofyzici jako Kip Throne moc nerozumí. *:))*
709443
13 -5
reagují: Mr.FREAKE
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se